Šperky jsou nedílnou součástí našich outfitů a každý den si vybíráme ten, co se nám zrovna hodí, a to jak barvou, tak i materiálem. Existuje velké množství postupů, jak si vyrobit své vlastní šperky a je možné použít i spoustu materiálů. Šperky můžete vyrábět z drátku, korálků, z drahých kovů nebo z kůže, koženky, látky, moosgumi, filcu…možností je opravdu mnoho.

                Na výrobu koženkových náušnic budete potřebovat nůžky nebo skvělého pomocníka – řezací plotr, barevné kousky koženky (ideálně alespoň 2 kombinovatelné barvy), lepidlo nebo tavnou pistoli a bižutérní komponenty pro tvorbu náušnic.

                S řezacím plotrem budete mít náušnice vyrobené během minutky. Stačí, když si koženku přilepíte na řezací podložku, v plotru si vyberete vzor, který se vám líbí, a spustíte řezání. Řezací plotry Brother ScanNCut SDX vám zvládnou vyřezat materiály do výšky až 3 mm a hloubku nože si nastaví samy, takže řezání je opravdu hračka a obsluhu zvládne každý.

                Vyřezanou koženku lehce odlepíte z podložky a připevníte např. afroháček a náušnice jsou hotové. Na výrobu můžete použít různé materiály (řezací plotr zvládne vyřezat kůži, koženku, látky, moosgumi, filc a mnoho dalšího) a kombinovat jednotlivé části i barvy dle své představivosti, vzniknout tak jedinečné bižuterní doplňky, které můžete obměňovat celý rok podle svého oblečení, své nálady a podle ročního období.