Rodinné oslavy, společenské události, plesy nebo výročí jsou spojené s hektickou přípravou a organizací. Důležitou událost provází nervozita a přání, aby plánovaná akce splnila očekávání, potěšila pozvané a zapsala se do vzpomínek v příjemné notě. Důležité je vybrat nejen vhodné reprezentativní místo, ale i oblečení, které umocní slavnostní okamžiky a přispěje celkové atmosféře.

Šaty pro družičky

Výběr oblečení na svatbu by měl přihlédnout k přání nevěsty. Musí korespondovat s denní dobou i místem, kde se slavnostní událost odehrává. Neměl by vybočovat přílišnou nápadností ani ubírat na slavnostním vzhledu. Svatby jsou příležitostí vyzkoušet krásné elegantní šaty. Děvčátka není třeba pobízet k oblékání za princezny, důležité je však rozumně zhodnotit pohodlí a praktické řešení šatů. Šaty musí působit něžně a jemně, ale zároveň musí dovolit malým dívenkám volný pohyb. Šikovně řešené šaty nechají vyniknout krásné široké sukýnky se zdobeným živůtkem. V pase je model možné upravit podle velikosti pružnou gumou. Šaty netlačí, neškrtí, přizpůsobí se pohybu a nechají doprovodu nevěsty užít si velký den a důležitý úkol. Pestrý vzorník barev nabízí odstíny přesně podle přání. Jemné pastelové barvy, čistou bílou nebo i výrazné živé odstíny. Šaty malých družiček můžou skvěle ladit se šaty dospělých dam.

Šaty do tanečních

Velký výběr šatů patří i pro plesovou sezonu a taneční. Ani zde se nemusíte pohybovat mezi kompromisy. Šaty plně respektují potřebu volného pohybu. Materiál se nemačká, šaty dobře sedí a není třeba je často upravovat. Krásné šaty v dobrém střihu vám dodají nesmírně důležitou sebejistotu, která se promítne navenek.

Tylové a tutu sukně

Velkým hitem posledních sezon jsou také tylové a tutu sukně . Úzký pas a nadýchaná sukně podtrhnou krásnou ženskou siluetu. Délka ke kolenům opticky prodlouží nohy a zakryje jakékoli nedostatky. Tylové sukně stačí kombinovat s jednoduchým topem, tílkem nebo tričkem. V pase můžete model oživit výraznou stuhou. Sukně můžete proměňovat doplňky, hrát si s barvami i stylizací. Skvěle je využijete i jako nadýchanou spodničku k retro šatům.

S výběrem šatů do společnosti si nemusíte dělat zbytečné starosti. Krásnou inspiraci nabízí specializovaný e-shop Šaty družičky. Jednotlivé modely představují varianty pro každý typ postavy, pestrý vzorník nabízí varianty ve všech oblíbených odstínech. Velkou výhodou je individuální možnost uzpůsobení šatů na míru. Vyberte si šaty, které vám dokonale padnou. Krásné oblečení s drobnými úpravami můžete vynést na ples, do divadla, na rodinnou oslavu nebo i na rande. Za všech okolností vás bude skvěle prezentovat.