Domů Móda Není vidět, ale zvyšuje sebevědomí. Jaké prádlo nosíte vy?

Není vidět, ale zvyšuje sebevědomí. Jaké prádlo nosíte vy?

Máte pár kousků sexy spodního prádla na lepší příležitosti a zbytek tvoří kousky, které pamatují i lepší časy? Tak to děláte chybu – hezké prádlo by totiž mělo převažovat. I když není vidět, je základem vašeho outfitu a dokáže zvýšit sebevědomí už jenom tím, že se v něm dobře cítíte.

I když možná nepatříte mezi ženy, které vystavují napěchovaný dekolt v podprsence, která lascivně vykukuje, hezká, skvěle padnoucí podprsenka je základ i když není vidět.  Cítíte se totiž lépe a také tak vypadáte – sebevědomí totiž dovede pořádně rozzářit.

Push-upka by v šatníku neměla chybět

Když se v 90. letech objevily push-upky, ženy braly obchody útokem. A nebylo čemu se divit, protože push-upka dovede krásně vytvarovat, opticky zvětšit menší ňadra a zvýraznit a zvednout ta velká. Právě proto by ve vašem šatníku neměla chybět. Letos navíc trendy přejí tomu, abychom kousek tajemného dekoltu odhalily, proto se nebojte krajkovaných a vzorovaných podprsenek v nejrůznějších barvách, třeba v rudé, fialové, růžové.

Pohodlná, ale krásná

Jasně, push-upku asi každý den nosit nechcete, ale nosit mimo výjimečné příležitosti starou sepranou podprsenku je vyloženě škoda. Na tyto dny si pořiďte braletku, romantickou podprsenku, která se pohodlností vyrovná sportovním podprsenkám a vzhledem těm luxusním. Nejčastěji je průsvitná, krajkovaná, květinová a lehoučká, bez kostic a výztuží. Braletky si zamilovali i módní návrháři, takže mezi nimi najdeme spoustu druhů na malá i velká ňadra.  I u braletek platí barevné trendy, takže si vyberte odstín podle svého gusta a pak se ji nebojte ukázat.

Balkonové podprsenky a bardotky

Třetím typem, který by vám neměl v šatníku chybět, jsou podprsenky balkónové, kterým se také někdy říká bardotky, podle sexy herečky Brigitte Bardot. Díky rovným košíčkům a ramínkům, které se nachází téměř na okraji podprsenky, vytváří hezký tvar ňader a můžete si je tak vzít pod jakékoliv tričko či košili. Jsou skvělé na malá i velká ňadra, protože skvěle drží. Letos frčí retro bardotky a nezkazíte nic ani pořádnou krajkou.

Jaké zvolit spodní prádlo?

Ke každé podprsence je vždy vhodné mít jedny kalhotky, které stoprocentně odpovídají podprsence. K tomu si pořiďte několik kousků, které designem odpovídají, ale jsou z pohodlného bavlněného materiálu. Pozor pohodlné, ale obnošené prádlo ihned vyhazujte – aspoň se vyhnete nečekaným, trapným situacím! Je jedno, jestli zvolíte brazilky, tanga, nohavičky nebo klasické vykrojené kalhotky, občas ale svůj oblíbený typ vystřídejte.

Ať už se rozhodnete nechat podprsenku vykukovat, nebo si svou nejspodnější vrstvu necháte sami pro sebe, uvidíte, že s trochou fantazie se vaše sebevědomí zvedne a budete se cítit mnohem lépe!

Musíte si přečíst