Domů Domácnost Nejprve se zbavte starostí a pak jeďte do lázní

Nejprve se zbavte starostí a pak jeďte do lázní

 

Dalo by se říci, že někdy mají v Americe docela dobré nápady. Každý tam totiž myslí především na sebe, a tak by nepřipustil, aby pro něho bylo něco nevýhodné. Nebankovních finančních produktů, které jsou ve Státech vyzkoušené, se tedy nemusíte obávat.

Nejprve se zbavte starostí a pak jeďte do lázní

Už je to téměř pětadvacet let, kdy k nám do České republiky přišel jeden zajímavý finanční produkt, který je velice oblíbený zejména u klientů ve Spojených státech. Tam také spatřil světlo světa a podle toho dostal i svůj název. Jedná se o americkou nebankovní hypotéku, kterou může dostat v podstatě kdokoliv a opravdu na cokoliv.

Jednou z jejích předností je totiž to, že je bezúčelová. Což znamená, že si za poskytnuté finance můžete pořídit opravdu cokoliv, co vás napadne.

Někteří klienti se rozumně rozhodli, že si s touto pomocí vyřeší problémy se stávajícími půjčkami, které uzavřeli v době, kdy třeba o americké nebankovní hypotéce ani neslyšeli. V rodinném rozpočtu mohou nevýhodně uzavřené smlouvy nadělat opravdu docela slušnou „paseku“. 

Neustálé utahování opasků by se mohlo dostat do své poslední fáze a pak by bylo skutečně zle.

Nečekejte tedy na tuto zoufalou situaci a vyřešte vše několika jednoduchými kroky. První, co budete muset udělat je, rozmyslet si, kterou nemovitost pověříte tím, že vám bude ve vaší záležitosti nápomocná. Pak ji ofoťte a dvě fotografie exteriéru a několik interiéru (každou místnost zvlášť) pošlete spolu s vyplněným on-line formulářem na adresu správně vybrané nebankovní instituce.

Malá chvíle čekání a v mžiku máte své finance na dosah.

Těmito prostředky se konečně zbavíte nesmyslně vysokých splátek půjček, které jsou opravdu nevýhodné. Americkou nebankovní hypotékou se finanční situace vaší rodiny natolik zlepší, že si konečně budete moci přestat odpírat některé příjemné záležitosti, po kterých jste dlouho toužili. Za odměnu se třeba můžete zotavit v některých tuzemských lázních.

A větu, kterou jste poslední dobou tak často používali, už můžete ze svého slovníku zcela vyškrtnout.

Určitě víte, která to je.

Odpověď na ní je totiž zcela jasná.

Teď už na to mít budete.

Musíte si přečíst