Domů Domácnost Žijte život podle svých vlastních představ

Žijte život podle svých vlastních představ

 

Přestaňte se už jednou trápit tím, že byste měli žít podle nějakých pravidel a zažitých konvencí, protože tak to vůbec není. Můžete žít přesně takový život, jaký se vám líbí, pokud budete mít v kapse balík peněz, který vám to umožní.

S pomocí nebankovní americké hypotéky můžete žít svůj vlastní život podle svých vlastních představ. Ať už jsou jakékoli. Je jen na vás, jaký životní styl si zvolíte, když budete mít dostatek peněz v kapse, tak už se nikdy nebudete muset ničemu přizpůsobovat.

K tomu, abyste získali americkou nebankovní hypotéku vám stačí jediné – musíte mít nějakou nemovitost, kterou můžete dát k dispozici jako záruku za to, že svou půjčku splatíte. To je pochopitelné. Nebankovní společnost, která vám peníze poskytne totiž potřebuje jistotu, že je budete splácet. A díky vybrané nemovitosti ji bude mít.

Funguje to tak, že peníze můžete získat až do výše sedmdesáti procent odhadní ceny zvolené nemovitosti. A to může být poměrně slušná částka, pokud do hry vložíte třeba rodinný dům. Za takové peníze můžete žít takový život, jaký vás jen napadne.

Ovšem pozor, to samozřejmě neznamená, že máte přestat vydělávat, to rozhodně ne. Potřebujete totiž peníze na pravidelné splátky, a to i přesto, že tyto splátky jsou poměrně nízké a rozložené do dlouhého časového úseku, v opačném případě byste o svou nemovitost přišli. Znamená to jen to, že si můžete koupit, co budete potřebovat, že můžete relaxovat, kdekoli budete chtít a kdykoli to bude potřeba anebo to, že můžete ve svém životě změnit věci, které vám nevyhovují.

Jestliže vám ke spokojenému životu stačí i menší částka, tak můžete zvolit i menší nemovitost jako je byt či nějaký rekreační objekt. Možná je i hypotéka na družstevní byt anebo na byt v panelovém domě anebo třeba hypotéka na pozemek, i ten lze použít jako záruku za půjčené peníze. Jak je tedy vidět, tak možností je celá řada a každý si z nich vybere.

Nicméně pokud zrovna vy žádnou nemovitost nevlastníte, tak nezoufejte. Je zde řešení i právě pro vás! Stačí, když se za vás svou nemovitostí zaručí někdo druhý, kdo vám bude důvěřovat, ať už je to váš bratr, rodiče, sousedé anebo přátelé, může to být kdokoli, kdo moc dobře ví, že vy svou hypotéku bez problému splatíte.

Musíte si přečíst