Hledáte řešení pro financování bydlení či jiných záležitostí? Rádi byste si vzali hypotéku a hledáte výhodné řešení? Nejen bankovní, ale i nebankovní hypotéky mají pro vás možnosti, díky kterým může přijít k penězům téměř každý, kdo podá žádost.

I když by se mohlo zdát, že finanční trh ovládají především bankovní subjekty, tak svoje postavení si pomalu, ale jistě získávají i nebankovní společnosti. Kdysi byly nebankovní společnosti považovány za poslední východisko při získání úvěrů a hypoték, ale dnes se situace vyrovnává a stále více klientů se obrací se svými požadavky právě na nebankovní společnosti.

 

Je to i tím, že kromě jiného, nabízejí také nebankovní hypotéky a mnohdy za stejně výhodných podmínek jako i banky. Dokonce vyhoví i klientům, kteří nemůžou doložit svoje příjmy nebo mají nějaký záznam v registrech dlužníků.

 

V takovém případě nastupuje hypotéka bez registru nebo hypotéka bez příjmu. Produkty nebankovních společností, které jsou vyhovující především v tom, že si na svoje přijdou i klienti, kteří nedisponují příliš vysokými příjmy nebo je z nějakého důvodu nemůžou doložit a také klienti, kterých registr dlužníků není čistý.

Většina nebankovních společností totiž registry dlužníků nekontroluje a tím se dává šance získat peníze i těm žadatelům, kteří potřebují řešit třeba dluhy a exekuce nebo mají nemovitost v dražbě. Díky potřebné částce můžou definitivně svoji nepříznivou situaci vyřešit a splácet pouze jeden závazek.

Doba splácení záleží na výši půjčené částky a na dalších podmínkách a maximální možná splatnost je na 30 let. Podmínkou pro získání nebankovních hypoték, stejně jako u těch bankovních, je zástava nemovitosti. Dokonce je možné ručit i nemovitostí třetí osoby nebo firemními objekty.

Skvělá příležitost pro všechny, kteří doposud bydleli u rodičů nebo v pronájmech a nemohli si kvůli příjmům či záznamům v registrech hypotéku dovolit. Překvapí také rychlost vyřízení, protože již do dalšího dne znáte odpověď, jestli hypotéku získáte či nikoliv.

Nebankovní společnosti se přibližují těm bankovním dokonce i ve výši úroků.