Čeká vás výročí vašeho vztahu a vy přemýšlíte, čím potěšit partnera či partnerku? Nemusí to být nic okázalého. Myšlenka dárku je kolikrát daleko důležitější než jeho cena. A příkladem dárku, který rozhodně má myšlenku, jsou partnerské náramky.

Partnerské náramky mohou nosit romantické páry, ale také kamarádky, členové rodiny nebo kdokoliv jiný, kdo chce ukázat, ke komu patří. Jde o jedinečný způsob, jak dát světu najevo, že jste s druhou osobou nějak spojeni.

Nenápadný náramek, nebo okázalá ozdoba

Náramek pro partnery lze pojmout různě. Můžete sáhnout po nenápadném stříbrném srdíčku na jednoduché šňůrce, nebo zvolit nějakou výraznější ozdobu. V případě partnerských náramků pro muže a ženu je dobré myslet na to, jaký typ náramku by byl ochotný nosit muž. Někteří upřednostňují kožené náramky s dřevěnými korálky, k jiným by se takový styl naopak nehodil. Vybírejte tedy vždy nejen dle svého vkusu, ale také dle osobnosti partnera nebo partnerky.

Design jako jing a jang

Partnerské náramky mohou být úplně stejné, často se však setkáte také s designem, kdy se náramky jakoby doplňují. Jeden je bílý, druhý černý. Jeden růžový a druhý šedý apod. Shodné jsou designem, použitými přívěsky atd., barevné provedení se však liší. Vypadá to efektně a pravděpodobně ještě lépe, než kdyby byly oba náramky stejné.

Pěkným příkladem jsou partnerské náramky z e-shopu Tiniana.cz s motivem korunky a korálky z růženínu a lávových kamenů. Partnerka má růžový náramek z růženínu se zlatou korunkou a partner náramek z lávových kamenů s korunkou stříbrnou. Minerály nebyly zvoleny náhodou, reprezentují ženský a mužský element. Růženín v těle obnovuje energii a blokuje negativitu, tvoří nerozlučné pouto s lávovým kamenem. I vy dva se můžete přitahovat tak silným kouzlem, jakým jsou spojeny tyto náramky z minerálů.