Potřebujete utajit, nebo odhalit nevěru? Pak musíte být opatrní anebo detektivové. Jestliže chcete nevěru utajit, je to pochopitelné, ale je to velmi těžké. Protože musíte být nejen opatrní, ale i doma se chovat naprosto stejně, jako se chováte, když se u vás nic neděje.

Znamená to tedy, že chcete-li nevěru utajit, neměli byste rozhodně doma měnit žádné zvyklosti a to ani sexuální. Jakmile doma sex omezíte, bude to druhé polovičce velmi divné a začne pátrat po tom, proč tomu tak je. Nesmíte vzbudit žádné, byť malé podezření.

Doma rozhodně nepište SMS, neschovávejte telefon a podobně. Milenku, nebo milence upozorněte na to, že vám nemá volat ani psát, když jste doma a vždy když jdete domu, tak jej na to upozorněte. Nesmíte se o sebe začít přehnaně starat, protože i to vzbuzuje podezření.

Naopak, pokud chcete odhalit nevěru, pak začněte pátrat. Chodí váš partner domu později než tomu bylo dříve? Má často „sezení“ s kamarády? Máte pocit, že neustále někam chodí a vás přestal sebou brát? Když odejde, nezvedá vám již telefony, ale pouze reaguje na SMS?

Řekne-li vám, že jde do hospody a po jeho příchodu nemá věci vůbec načichlé kouřem, tak zbystřete. Toto se moc často nestává, protože většina hostinských zařízeních na vás jejich specifické pachy zanechají chtě, nechtě.

Máte-li podezření, pak začněte pátrat po tom, kdo by to mohl být. Je někdo nový, koho si váš drahý, nebo vaše drahá přidala do přátel na FB? Má nové kolegy? Velice riskantní je také nové zaměstnání, kde přijde do kontaktu s novými lidmi a kde může vzplanout jiskra. Buďte obezřetní a pátrejte po tom, kdo by to mohl být. Jestli je vám opravdu nevěrný, pak byste na to měli přijít, pokud se budete snažit milence, nebo milenku vypátrat.