Domů Ostatní I nealkoholické víno může být vynikající

I nealkoholické víno může být vynikající
Nealkoholické pivo se stalo zcela běžnou součástí gastronomie. Vyznavači pěnivého moku si k němu našli cestu díky jeho hořké chuti a tomu, že připomíná klasické alkoholické pivo. U vína je tomu ale poněkud jinak, jelikož nealkoholické víno se začalo prosazovat až v poslední době. Není se čemu divit, vinařů je také hodně a riskovat ztrátu řidičského průkazu kvůli několika douškům klasického alkoholického vína je maximálně zbytečné.

Nealkoholické víno chuťově nestrádá

Dealkoholizované víno je chuťově vynikající a můžete si jej dopřát v různých variantách od odlišných výrobců. Záleží samozřejmě na vašem výběru. Není problém dát si třeba nealkoholická vína červená anebo bílá. Že máte chuť na bublinky? Proč ne, v nealkoholické podobě chutná toto víno naprosto fantasticky a není problém si jej dát klidně i tehdy, když se chystáte k dlouhé jízdě automobilem anebo jiným dopravním prostředkem.

Naše tipy na vynikající nealkoholické víno

Když už byla řeč o perlivém vínu, pak můžeme začít vínem Terrasso Rosé. Toto víno růžové barvy obsahuje naprosto minimum alkoholu, konkrétně 0,5%. Jemné perličky a harmonická pikantní kyseliny spolu se zbytkem cukru značí, že víno lze konzumovat při různých příležitostech. Výborné je ale také třeba víno Carl Jung Merlot. Toto červené víno rubínového vzhledu nabízí ovocný buket. Pokud se po otevření nechá půl hodiny odstát, pak je jeho degustace dokonalá.

Kde koupit skvělá nejen nealkoholická vína?

Pokud si chcete koupit nějaké vynikající víno třeba i nealkoholického typu, tak není problém využít eshopu winehouse.cz. Ten nabízí nepřeberné množství různých vín. Upozornit bychom mohli například na lahodná bariková vína, která jsou typická svým dlouhým zráním ve specifických jedinečných sudech. Vybrat si tady zkrátka lze za skvělé ceny přesně taková vína, která vám budou vyhovovat.  
Musíte si přečíst