Domů Domácnost Hypotéka bez dokládání příjmu je skvělým řešením pro podnikatele

Hypotéka bez dokládání příjmu je skvělým řešením pro podnikatele

 

V současné době není už půjčka takové riziko, jako tomu bývalo v dřívějších dobách. Možná to je způsobeno i tím, že je dnes velká možnost výběru, od koho si potřebné finance vypůjčíme. Záleží na tom, jaké má kdo podmínky a jaké máte možnosti.

Vyberte si podle toho, co vyhovuje vám

Mnoho lidí má obavu půjčit si finanční prostředky, a přitom na tom není nic špatného. Tento fenomén je tu přeci odjakživa. Záleží však na tom, od koho si půjčíte a jak se se svým závazkem pak vypořádáte. V dávných dobách asi mnoho možností nebylo. Tak se stávalo, že se nějaký zoufalec zadlužil takovým způsobem, že už nenašel cestu na pevnou zem.

  • Určitě znáte ze starých filmů různé případy, kdy se podepisovaly směnky nebo dlužní úpisy.
  • Nešťastník pak přišel o vše, co mu ještě zbylo.

Současná doba je v těchto záležitostech už trochu jinde. Dnes si můžete vybrat, k jakému poskytovateli půjdete požádat o finanční výpomoc. Nejdříve asi každého napadne klasická banka. Tam ale může dojít k malému zádrhelu. Jestliže banka zjistí, že je vaše daňové přiznání příliš nízké, ani se s vámi o možné pomoci nebude bavit. Pro podnikatele, který má tento problém je řešením hypotéka bez příjmu. Tu ale v bance nedostanete a musíte se obrátit na některého nebankovního poskytovatele. Je jasné, že každý, kdo vám půjčí své finanční prostředky, bude chtít vědět, jestli je ve vašich možnostech závazku dostát. Proto se vše řeší pomocí zástavy nemovitosti, kterou klient ručí za hypotéku bez příjmu. Ačkoliv se v tomto případě jedná o úvěr, který je určený pro podnikatele, jedná se stále o PŮJČKU BEZÚČELOVOU.

  • Což znamená, že si můžete vyplatit nejen všechny stávající závazky, ale také můžete získané finanční prostředky vložit kamkoliv jinam.
  • Například do rodinné dovolené.
  • Děti vám rostou a vy je díky svým podnikatelským aktivitám ani neužijete.
  • Udělejte jim tedy radost a až se dostanete z problémů, vezměte je třeba k Balatonu.
  • Není to tam drahé a je tam krásně.

Život není přeci jen o práci a starostech. I když asi značně převažují. Každý ale potřebuje čas od času vysadit a věnovat se jen svým nejbližším.

Musíte si přečíst