Metropole, jakých v Evropě skutečně mnoho není – nejen po stránce historie, ale také dopravní obslužnosti nebo občanské vybavenosti celkově. Žije se tu spokojeně single mladým lidem, ale také rodinám s dětmi. Nikam to nebudete mít daleko, vždyť většina obchodů je dokonce v docházkové vzdálenosti, a to nemyslíme zdaleka jen supermarkety. Prahu si teď můžete vychutnat plnými doušky, přemýšleli jste, že byste se tu usadili natrvalo? Pak tomu určitě nic nebrání…

Na Praze 3 najdete vše, co hledáte

Inspirativní místo, kde se bude líbit i vašim nejbližším. Byty na prodej Praha 3 aneb Žižkov jako na dlani, více než tři sta různých příležitostí pro zájemce, kteří tu chtějí strávit příjemné chvíle uprostřed zeleně a vracet se každý den po práci do skvělého zázemí. Venkovní koupaliště, park Židovské pece, několik restaurací a supermarketů jen kousek od bytu.

K tomu ještě pošta, kinosál, několik středních škol, které můžou jednou navštěvovat i vaše děti. Zkrátka a dobře, nové byty v Praze na Žižkově jsou zcela nepochybně dobrou investicí do budoucna. Už jen proto, že se tu dá skvěle odpočívat. Slyšeli jste už přeci někdy o parku Parukářka, že?

Úvěr na bydlení nemusí být problém

Chcete žít v Praze? Samozřejmě, kdo by nechtěl, právě tady by totiž rád žil každý, když si vypůjčíme jednu okřídlenou frázi z jihu. Blízko lokality Na Vackově najdete nejen kino Aero, které nabídne podmanivou atmosféru a desetiletí historie. Vítkov nebo Olšanské hřbitovy, to jsou místa, s nimiž jsou neodmyslitelně spjaté pražské a české národní dějiny. Jinak řečeno, můžete být jednoduše v centru všeho dění.

Pokud řešíte, jak na financování bydlení v Praze, zajímavá nabídka dost možná čeká přímo za dveřmi – jen je otevřít a zeptat se na další podrobnosti.