Domů Domácnost Mountfield opět vstupuje do hry

Mountfield opět vstupuje do hry
Pokud bychom hledali nejstabilnější společnost na českém trhu v oblasti prodeje zahradní techniky, nábytků a bazénů, tak nesmíme opomenout na Mountfield. Poprvé se v našem tuzemském kraji objevil už v roce 1991 a od té doby se pravidelně umisťuje na 1. místě v kategorii maloobchod-velkoobchod. Více jak 55 obchodních center po celém území České republiky se stará o vaše blaho a nabízí jednu z nejatraktivnějších cenových nabídek.

Návrat do minulosti – kachlová kamna

Blíží se jarní sezóna a společně s tím i zajímavé akce, které již byly ohlášeny. Mountfield nabízí kachlová kamna za bezkonkurenčně nejnižší cenu. Tento výrobek vzešel z řad výrobců Romotop a Haas+Sohn. Tento sortiment je výsledkem zvýšené poptávky po kvalitním a zároveň tradičním monumentu z let minulých. Nenechte se však ukonejšit, že pouze vzhled je to jediné, proč si kachlová kamna lidé kupují.

Zákazníci, jež si tento výrobek koupili se nyní mohou těšit s velké výhřevnosti a úspory nákladů za vytápění. Navíc společně s tím získáte i designově nadčasový prvek s retro příslibem nezaměnitelné atmosféry. Kachlová kamna byly vždy vnímán jako elegantní součást jakéhokoliv bydlení. Tepla z nich si můžete dokonce užít i po vyhasnutí ohně a to několik hodin.

Drtiče větví na každou zahradu

Rovněž můžete využít předsezónní akce a pořídit si domů na zahrádku užitečného pomocníka – drtiče větví. Jde o vítaného člena rodiny, který si ihned nalezne stabilní místo na jakémkoliv pozemku. Určitě to moc dobře znáte. Jako uvědomělý zahrádkář moc dobře víte, kolik odpadu vzniká při péči o stromy a keře. Právě drtič větví si s tímto vedlejším produktem hravě poradí a navíc vám z něho vytvoří výbornou kompostovací směs nebo mulč. Rovněž se dá vzniklá štěpka využít jako palivo do krbových kamen. Mountfield je zárukou kvalitního nákupu a nebude se to měnit ani v tomto roce.
Předchozí článekZhubněte bez násilí
Další článekKvalitní plastová okna

Musíte si přečíst