Pokud máte svého mazlíčka natolik rádi, že s ním chcete mít fotografie od profesionálního fotografa, tak se nyní můžete přihlásit do testu Purina, na jejímž konci vás možná bude čekat toto focení a to úplně zdarma.

Purina One nás nechá vyfotit

Známá značka krmiva pro kočky s názvem vyhlásila soutěž, na jejímž konci můžete získat profesionální fotografování se svým mazlíčkem. Avšak, než dojdete k samotné výhře, čeká vás takový malý test s krmivem značky Purina One. Nebojte se, nejde o nic těžkého ani pro vás ani pro vašeho mazlíčka. Stačí, když budete své kočičce podávat stravu této značky po jistou dobu a budete přitom pozorovat, jak se mění její zdravotní stav a vzhled.

Co celý test obnáší?

Jak už bylo zmíněno, tak musíte své kočičce dát krmivo Purina One po jistou dobu. Konkrétně se jedná o tři týdny. A kromě toho budete svou kočičku sledovat a zapisovat, zda se něco mění. Změny, které můžete zaznamenat je například zvýšená chuť do života, lepší stolice, hebká a lesklá srst. Můžete napsat jakoukoliv i velice maličkou změnu, protože tyto granule zaručují, že krmivo této značky zlepšuje stav vašeho mazlíčka téměř okamžitě. A pokud se vám bude zdát, že nevidíte na své kočičce žádné pozitivní změny, můžete krmiv vrátit a budou vám vráceny peníze.

Jak se do této soutěže můžu přihlásit?

Zúčastnit se této akce je velice jednoduché. Stačí, když si najdete stránky této značky a zde najdete formulář, pomocí kterého se registrujete. Nemusíte se bát, protože do formuláře vyplníte pouze základní informace, jako je jméno, email a vaše heslo. Poté na stránkách vytvoříte profil vašeho mazlíčka, kde také můžete sledovat své protihráče. A můžete začít s testování krmiva Purina One, jestli bude vaše kočka opravdu spokojená.

Jak dostanu výhru?

Když budete mít test za sebou, tak pošlete fotografie vás se svým mazlíčkem a také zkušenosti se značkou, které jste za tři týdny testu získali. A pak už je to všechno na porotě, která vyberete ty nejlepší. A pokud se těmi nejlepšími stanete vy, tak vezmete svého mazlíčka a hurá na focení. A díky krmiva budete mít doma nejen krásnou a spokojenou kočičku, ale také památku na svého mazlíčka.

 

Svou kočičku musíte krmit pořád, tak proč nevyzkoušet krmivo Purina One a dostat k tomu ještě dárek? Když budete mít štěstí, tak budete mít svého mazlíčka zachyceného na fotografii, takže s vámi bude napořád.