Domácnost

Publikováno 2. Září, 2013

1

Bydlení je nezbytnost

Bydlet musíme všichni, ale my ženy dbáme více než muži na to, abychom měli hezký, útulný a čistý domov. Vynakládáme tak veškeré naše úsilí, abychom udrželi náš domov tip-top. To nás ovšem stojí nejen síly, ale i nemalé peníze, které musíme investovat ne jednorázově, ale často paušálně. Za energie tak platíme nemalé peníze a účet umí nejednou pořádně zaskočit.

Blíží se začátek topné sezóny, a tak je namístě se zamyslet nad možnou úsporou i při vytápění. Sedět doma a mrznout se docela nesetkává s naší představou o příjemném, útulném domově. Jsme tak ochotnější raději si připlatit a mít doma komfort, který potřebujeme. Nechceme přece riskovat zdraví celé rodiny.

Nejeden z nás však platí za teplo hodně peněz, přičemž se v chladných měsících i tak doma nezahřeje. Toto je běžné zejména u starších budov. Paneláků je v našem sousedství víc než dost a většina z nich už podobný problém řeší pomocí zateplení domu. Taková obnova však není určena výhradně pro paneláky, zateplit si můžete i svůj nový rodinný dům. Tvárnice, ze kterých se staví nejčastěji, nemají takové tepelně – izolační vlastnosti jaké by nám vyhovovaly, proto to řešíme zejména pomocí polystyrenu.

Pokud máte tedy to štěstí postavit si dům svých snů, neváhejte. Budete mít větší klid, i lepší vztahy se sousedy. I pro děti je bydlení na okraji města přínosem. Nový domov si ovšem zaslouží i nový nábytek. Při jeho koupi ale hledíme zejména na naše možnosti. Nicméně kuchyně jsou srdcem všech domácností, proto si výběr té Vaší dobře promyslete a zbytečně nešetřete. Další maličkostí, i když trochu větší, je samozřejmě sedací souprava. Vždyť pro společné rodinné pohodlí budete využívat právě velkou sedačku. Pro výběr té správné klikněte zde.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Bydlení je nezbytnost, 10.0 out of 10 based on 1 rating
One Response to Bydlení je nezbytnost

  1. Bývania na okraji mesta má aj svoje nevýhody nielen plusy. Nábytok treba poriadne vyberať, budete ho mať niekoľko rokov, možno desať ročí.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
Back to Top ↑