Domácnost

Publikováno 15. Únor, 2013

1

Bazén u vás na zahradě, proč ne?

Zanedlouho k nám zavítá teplá sezóna a s ní i spojené letní radovánky, které se zkrátka bez vody a občasného zchlazení neobejdou. Všichni ti, co disponují svým vlastním pozemkem mají jednu nenahraditelnou výhodu. Veřejné koupaliště se pro ně stávají nezáživnými ba přímo nemyslitelnými, tedy v případě, že mají plastový bazén. Právě ten dle nejnovějších průzkumů dokáže uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Pojďme se tedy podívat, jaké mají kvalitní bazény výhody a proč nesmějí chybět na žádné zahradě.

Mezi hlavní přednosti je flexibilita a tvárnost materiálu. Společnost, kterou vám předkládáme je na trhu více jak 15 let a za tuto dobu si dokázala vybudovat pevné zázemí s mnoha spokojenými zákazníky. Ve své podstatě si můžete vybrat libovolný tvar a ten přímo vnést do svého pozemkového konceptu tak, aby se v něm co nejvíce vyjímal. Rovněž musíme vyzdvihnout, že plastové bazény disponují 6mm tloušťkou, čímž je zajištěna ochrana a zároveň i bezpečnost před náhlým protržením. Určitě se teď sami sebe ptáte, jak je to s chemickým působením na plast. Můžeme vás ubezpečit, že právě plast je vůči těmto čistícím prostředkům maximálně odolný. Klienti si vychvalují i příjemný kontakt s pokožkou. Plast je hladký, příjemný a zároveň i teplý. Pokud se podíváme na obdobné produkty s přihlédnutím na poměr cena/výkon, tak plastové bazény vedou.

V případě, že chcete využít i dalšího komfortního prvku, popřemýšlejte o zastřešení  bazénu, čímž získáte nejen soukromí, ale i možnost koupání v chladnějších dnech. Kvalitní zastřešení bazénů je od společnosti nabízeno za velmi přijatelné ceny. Jde o skvělou možnost, jak si osobně prodloužit sezónu, jelikož zastřešený bazén je více vyhřátý a rovněž i méně znečištěný.

Zdroj obrázku: www.bazenymachov.cz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Štítky:
One Response to Bazén u vás na zahradě, proč ne?

 1. Honza says:

  Na zahradě bazén máme a můžu říct, že je to dobrá věc. Jen se o to člověk musí starat no. Ale není to zase žádná strašná práce.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
Back to Top ↑