Mnoho z nás z různých důvodů hledá nějaký způsob, jak si legálně přijít k více penězům. Někoho napadne roznos letáků, pomoc starším spoluobčanům s nákupy, úklidem, někdo si pomyslí na mytí předních oken na benzince, nebo třeba práci za pokladnou či v kanceláři. Ať už si přejete jakoukoli formu, která vám pomůže přilepšit si, vydejte se na webové stránky Jenprace.cz. Najdete zde brigády všeho druhu a jistě vám některá z nich “padne do oka“.

Hledejte ve svém kraji

Celé tyto internetové stránky jsou velmi přehledné. Ať už bydlíte v kterémkoli kraji, nebo u jakéhokoli města, stačí na něj kliknout a zobrazí se vám volné nabídky, které se poblíž vašeho domova aktuálně nachází. Vybírat si můžete i podle oborů a zaškrtnout můžete následující: administrativu, obchod a služby, manuální práci nebo ostatní.

Potřebujete-li např. brigády v Českých Budějovicích, kliknete na ně a zobrazí se vám např. přivýdělek v podobě překladatele popisů a produktů, tazatele v průzkumu veřejného mínění, mystery shopping, pracovníka pro prodej kaprů v předvánočním čase a mnohé další. U inzerátu hned vidíte, jakou odměnu za ni zadavatel nabízí a nechybí ani upřednostňující popisek, co brigáda obnáší.

Spojte pobyt v zahraničí s brigádou

Je mnoho zájemců od těch nejmladších, kteří teprve dodělali školu, po starší, kteří už jsou trochu “ostřílení“ a všechny spojuje touha po tom, najít si brigády v zahraničí. I tady vám pomůžou internetové stránky Jenprace.cz. Nenabízí jen brigády a práci u nás, ale také v zahraničí. Díky tomu si můžete nejen přivydělat, ale zdokonalíte se v dané řeči, poznáte mentalitu a tradice tamních lidí a také uvidíte kus světa, který byste doma neviděli.

Jestliže jste ve finanční nouzi a potřebujete k zaměstnání ještě nějaký příjem, nebo studujete a chcete si přivydělat na kapesné, příp. pomoc rodičům, aby vše nemuseli platit sami, brigádu dle vašich představ určitě najdete na Jenprace.cz.