Také milujete nákupy kvalitních potravin, a zároveň byste se rádi dozvěděli něco zajímavého o Jižní Americe? A to samozřejmě s vašimi dětmi, které se při jejím objevování dokonale a příjemně pobaví? Potom zavítejte do prodejen Interspar a Spar, kde vás ihned po vstupu na prodejní plochu bude čekat také dokonalá tematická výzdoba, kdy se rázem ocitnete v deštném pralese. A takto zde můžete nakupovat od 2. dubna až do 20. května. A to vše má na svědomí věrnostní program RIO 2, který byl spuštěn v souvislosti s uvedením stejnojmenného filmu, který se právě této tématiky jasně dotýká.

Sbírejte kartičky ke každému nákupu

A co je základem? Celkem 120 běžných kartiček, 24 speciálních, a 18 křidélkových, které můžete sbírat. Balíček dostanete za každých 200 Kč nákupu, nebo si ho lze dokoupit také zvlášť, a to za cenu 14,90 Kč. K němu už stačí rozsáhlé album, a spolu se svými ratolestmi se můžete vydat vstříc právě koutům dané země. A v albu vás rozhodně nečekají pouze zajímavosti a obrázky, ale také zábavné hry a soutěže, které jsou taktéž lehce spjaté s celkovou tématikou nejenom filmu RIO 2.

coverphoto-v01

Pobavte se přímo při nákupech

A aby byla vaše zábava skutečně dokonalá, vyrazte ve vybrané termíny právě do vaší prodejny, kde vás čeká i další nadstandardní program. Vaše ratolesti si budou moci zasoutěžit, poznají řadu jihoamerických papoušků, budou se s nimi moci vyfotit, či spolu s vámi ochutnají typické jihoamerické ovoce, a seznámí se s místními tanci.

Uvidíte, že i vaše rodina si tak bude moci užít nezapomenutelný den plný neopakovatelných zážitků, a to jenom proto, že při svých nákupech víte, co je to správné. Tak neváhejte a i vy plňte svá alba, jelikož jedině tak získáte ten nejucelenější přehled o tom, co vlastně Jižní Amerik nabízí, a s čím se zde musí hlavní hrdinové filmu RIO 2 potýkat.