V létě je to mnohem snadnější než nyní na podzim. Počasí je krásné slunečné a můžeme si obléci opravdu cokoliv. Navíc ukazujeme i svou postavu a můžeme se krásně opálit. S příchodem chladnějších dní však ze skříní vytahujeme teplejší kousky a oblékáme se do více vrstev. Letní móda v tomto poskytuje více možností a svou kreativitu jste mohli využít skutečně naplno i toto léto.

Podzim je za náma, a tak se tešíme na teplé dny. Pěkný podzim však nemusí znamenat deprese, mnohem častěji však musíme počítat i s deštivým počasím. Deštníky tak budeme potřebovat častěji, ale naši náladu nám mohou zvednout krásné barvy podzimu. Ty nemusíte vidět jen v přírodě, ale můžete si je dopřát i ve svém šatníku.

Přibývající teplé dny nám naznačují, že se blíží léto. Téměř každá žena se těší na období, kdy bude moci odložit teplé oblečení, holínky, kabáty a bundy a bude je moci nahradit lehkým letním oblečením.

Oblečení, které je vhodné na každý roční čas má ve skříni každá z nás. Řeč je o Dámské jeans, které se těší oblibě už celé roky. Oblečení původně určené pro muže, kteří jezdili na koních dnes libuje téměř každá mladá i dříve narozená žena.

V teplých dnech vyměníme i svetry a teplé trička za trička s krátkým rukávem.