Domů Volný čas Dni Keltů v slovenské Tatralandii zaujmou celou rodinu!

Dni Keltů v slovenské Tatralandii zaujmou celou rodinu!
Horké letní dny nás už doslova nepříjemně dusí tropickými teplotami  a proto mnoho lidí vyhledává možnosti zchlazení u vody na různých koupalištích či jiných vodních plochách. Pro zájemce o zábavu však máme ještě jednu zajímavou alternativu – a to konkrétně aqvaparky, poskytující v současné silné konkurenci svým zákazníkům čím dál tím kvalitnější služby. Na Slovensku je však číslo jedna jasné –  a tím je  Tatralandia v krásném prostředí Liptova. Ten totiž poskytuje svým zákazníkům kvalitní služby v široké škále nabídky, z níž si vyberou mladší i starší ročníky. Pro turisté se tak črtá možnost na zajímavé zatraktivnění léta právě pobytem na Slovensku.

Snímka obrazovky 2013-08-09 o 9.42.09

Dovolená Liptov – to je často zmiňovaná touha slovenských i zahraničních návštěvníků Slovenska. Právě v tomhle malebném regiónu nacházejícím se pod šíty krásných Vysokých Tater se rozkládá mnoho turisticky zajímavých míst – například největší slovenská vodní nádrž Liptovská Mara, vesnice Vlkolínec  patřící do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO či mnoho rekreačních a zábavních zařízení.

Právě v jednom z nich – Tatralandii, můžete během víkendu 17. – 18.8. prožít vskutku unikátní a zábavní program Dlouhé dni Keltů. Návštěvníci aqvaparku během tohoto víkendu uvidí originální keltské tance, naučí se psát tamním dobovým písmem a budou moci hledat keltský poklad. Jedná se o vskutku originální zpestření zábavy u vody – po vykoupání můžou zákazníci prožít také zajímavou kulturní vsuvku.

Ubytování Liptov – takové heslo jste možná zadali do vyhledavače, pokud vás zaujala možnost účastnit se této zajímavé události. Buďte bez obav – v okolí je mnoho zajímavých rezortů poskytujících kvalitní ubytovací prostory. A co ceny služeb v aqvaparku? Ty najdete také na internetu, po zadání pojmu  ,,Tatralandia cenník“ na oficiální stránce poskytovatele www.tatralandia.sk!

 
Musíte si přečíst