Domů Ostatní Zvětšení penisu tou nejlepší cestou

Zvětšení penisu tou nejlepší cestou
Určitě jste už natrefili na mnohé reklamní slogany, které deklarují zvětšení penisu až o několik centimetrů. Někdo nad tím mávne rukou a ti další se možná bojí, aby nenaletěli svodům marketingového tahu. Pojďme se podívat na dva výrobky, které hýbou světem. Je mezi nimi opravdu tak velký rozdíl, nebo jde jen o stejný prostředek prodávaný pod rozdílným názvem. Xtrasize je známou značkou pro zvětšení pánského přirození. Vše odpovídá tomu, že optimální velikost pro řádnou stimulaci pánevního dna je zapotřebí vlastnit úd o velikosti 18 – 23 centimetrů. Pokud těmito parametry nedisponujete, můžete vyrazit do boje s prostředkem xtrasize nebo vimax z Kanady a který že je lepší?

Xtrasize

Xtrasize je ve své podstatě výživový doplněk, na který není zapotřebí lékařského předpisu, jak jsme se mohli setkat v minulosti v této problematice. Právě z tohoto důvodu si muži nechali své trable pro sebe a se svými intimními záležitostmi se raději nikomu nesvěřili. Prostředek deklaruje zmohutnění penisu bez bolesti. Stačí jen jedna tabletka po ránu na lačno a do několika týdnů uvidíte první výsledky. Dokonce výrobce zaručuje zvětšení o až 7,5 cm. Bezpečnost zaručují přírodní ingredience.

Vimax

Vimax oproti předcházejícímu produktu zajišťuje nejen zvětšení penisu, ale prohlubuje i erekci a tím i prožitek z celého sexuální aktu. Jde o takovou malou bezpečnou viagru, která obsahuje široký komplex přírodních látek bez chemických sloučenin. Váš úd bude jednak větší a sexuální apetit výraznější. Dokonce vás partnerka ocení jako velmi výkonného samce, který vydrží maximálně dlouho. Mile vás překvapí i bouřlivá erekce s doprovodným slastným pocitem. Sex se pro vás rázem stane drogou, na které se stanete doslova závislí. Jde o certifikovaný výrobek, který si našel cestu do mnoha mužských rukou.

Ďalší informace naleznete na: www.zvetsenipenisu.co
Musíte si přečíst