Domů Domácnost Znáte všechny typy sedacích souprav?

Znáte všechny typy sedacích souprav?

Pokud jste doposud nestáli před otázkou, jakou sedací soupravu koupit do milovaného obývacího pokoje, určitě to nebude dlouho trvat a řada dojde i na vás. Výrobci každý rok představují nové, hezčí a modernější sedačky, nad nimiž se tají dech. Tak kdo by chtěl zůstat u své staré nemoderní prosezené? Určitě nikdo. Abyste byli na budoucí nákup řádně připraveni, sepsali jsme pro vás souhrn těch nejzákladnějších typů sedacích souprav.

Typ rohový

Rohové sedací soupravy do tvaru písmene L jsou stálicí na českém i světovém trhu. Jejich kouzlo tkví především v praktičnosti a nadčasovému designu. Jsou velmi variabilní, a proto se hodí do všech druhů prostor. A co víc? Parádně šetří místo. Drtivá většina rohových pohovek má zaměnitelný roh, takže nezáleží na tom, zda ho potřebujete vlevo, či vpravo. Zkrátka ho využijete tak, jak potřebujete. Máte-li velkou rodinu, není nad čím přemýšlet. Na elkový typ s dostatečnými rozměry se vejdete všichni.

Typ rozkládací

Jen máloco je důležitější než dostatek prostoru k pohodlnému bydlení. Pokud nepatříte mezi tu část populace disponující obrovskými úložnými prostory a několika pokoji pro hosty, nezoufejte. Malý prostor pro návštěvy jednoduše rozšíříte pomocí rozkládací pohovky. Skvělým řešením je i kombinace s dalším úložištěm. Ten vám poskytnou sedací soupravy s úložným prostorem. Uskladnit do něj můžete polštáře i pokrývky pro hosty, sezónní oblečení nebo cokoliv jiného.

Typ ve tvaru U

Jste-li majiteli velkých domů či bytů a obrovský obývací pokoj je pro vás samozřejmostí, dopřejte si luxusní odpočinek se sedacími soupravami ve tvaru U. Na tento typ sedačky posadíte rodinu, přátele i sebe. Zkrátka dokonalé řešení do velkých místností. Nechce se vám procházet e-shop po e-shopu a vyhledávat ten nejlepší model? Použijte InHaus.cz, který vám porovná nábytek z mnoha internetových obchodů, a vám tak ušetří čas i peníze.

Musíte si přečíst