Domů Hubnutí Zmražte své tukové buňky

Zmražte své tukové buňky
Trápí vás tukové buňky, o které nestojíte? Zkuste je poslat k ledu. A to do slova do písmene díky nové metodě bezbolestné liposukce.

Kryolipolýza – krkolomný název převratné techniky, díky které bude váš zadeček a stehna hezčí a štíhlejší. Neinvazivní technika odstranění tukových buněk zmražením má nesporné výhody proti klasické liposukci.

Při aplikaci je speciálním přístrojem ošetřovaná kůže ochlazena a to vede k redukci tuku. Řízené ochlazení způsobí úmrtí tukových buňek, které jsou následně přirozenou cestou vyloučeny z organismu.

Kryolipolýza je zcela bezbolestná, šetrná a rychlá metoda, jak zatočit s nadbytečným tukem a nerovnostmi na pokožce. Zákrok je bezbolestný a netrvá déle než 60 minut. Další výhodou je, že se téměř okamžitě můžete vrátit ke svému běžnému životu. Při kryolipolýze nemusíte držet žádnou speciální dietu.  Metoda nemá žádné vedlejší účinky a vyzkošet ji můžete také krátce po porodu.

Vědecké studie prokazují, že díky kryopolýze můžete přijít až o 25 % tukových buněk a výsledek je ihned viditelný u každého jedince. Tak proč byste měli v zimě mrznout jen vy, ale zmražte své tukové buňky.
Musíte si přečíst