Touha po zachování si mladistvého vzhledu je dnes běžná. Nejčastěji na nás věk prozradí vrásky, obvykle ty kolem očí. Na jejich vznik si však často zaděláváme samy.

Příčin vzniku očních vrásek, zejména těch předčasných a hlubokých, je několik. Může jít o nesprávnou i zanedbanou péči o oční okolí, taktéž nenošení slunečních brýlí. Ale vrásky na nás prozradí i to, že dobře nevidíme. Pokud chceme vypadat mladě, musíme si zachovat zdravý a svěží zrak bez únavy. Díky němu pak nemhouříme oči a vrásky kolem očí u nás nebudou tak viditelné, či se začnou objevovat až v pozdějších věku z jiných příčin.

Dopřejte svým očím správné vitamíny, minerály i přírodní složky

Mezi přírodní produkty patří i doplněk stravy se světlíkem lékařským. Takový nabízí společnost Naturvita. Betavid obsahuje nejen tuto známou léčivku, ale též anthokyanidy, flavonoidy a fenolické látky z červeného vína a borůvek, které mají antioxidační účinky, příznivě působí na cévní kapiláry i hladinu kolagenu v oku. Posilují funkci sítnice a pružnost cév. Další složkou je beta-karoten, jehož enzymovou oxidací vzniká v těle A vitamín. Ten je důležitý pro tvorbu sliznic a vidění za šera.

Světlík lékařský pomáhá očím už po staletí

Na léčbu očních nemocí jej doporučovali již středověcí bylinkáři. Světlík lékařský se hodí při očních zánětech spojivek, na hnisavé problémy, při slzení, pomáhá unaveným očím, je pomocníkem při zčervenání očí a též eliminuje nadměrné slzení. Pozitivní je, že světlík je prospěšný i při chronické rýmě, podporuje paměť či působí proti vzniku žaludečních vředů. Takže pomůže nejen ke zdraví našich očí.

Kdy užívat Betavid se světlíkem lékařským?

Betavid je produkt, který oceníte, pokud přetěžujete svůj zrak. Může jít o dlouhodobé a časté čtení, sledování televize či displejů, samozřejmě práci na počítači, ale taktéž řízení automobilu. Díky lepšímu zraku vidíme i bez mhouření očí. Naše oči jsou svěží a neprojevují se na nich známky únavy. A to vše je cesta k dlouhodobě mladistvému vzhledu. Výhodně koupíte Betavid v e-shopu Gigalekarna.cz.