Domů Zdraví Zaměřte se na posílení imunity ještě před příchodem podzimu

Zaměřte se na posílení imunity ještě před příchodem podzimu

Jak se účinně chránit před chřipkami a nachlazením? Jasnou odpovědí je především důsledná prevence v podobě posilování přirozené obranyschopnosti organismu. Péče o imunitu je vhodná v každém ročním období. Ovšem s blížícím se podzimem je potřeba se ještě více zamyslet nad případnými doplňky stravy a opřít se do toho naplno.

Doplnění zinku

Zinek má velmi důležitou roli v organismu pro zachování krásy vlasů, nehtů a pokožky. Kromě toho pomáhá s regeneračními procesy a má svůj podíl i na výkonnosti imunity. Jeho dostatečné získání ze stravy však může být někdy obtížné, takže se vyplatí jeho doplnění ve formě vhodného přípravku. Příkladem je Zinek forte, kde v 60 tabletách najdete nejenom zmíněný zinek, ale také vitamín B6, který pomáhá například pro snížení únavy.

Nezapomeňte na hořčík

Dalším prvkem, kterého může být po aktivním létě nedostatek, je hořčík. Ten se podílí na správné činnosti nervové soustavy a ovlivňuje mnoho metabolických reakcí v těle, což má mimo jiné vliv také na imunitní systém. Hořčík 200 mg jsou tablety se snadným dávkováním, které mohou pomoci v náročném období nastávajícího podzimu.

Doplňky stravy levně zakoupíte na internetové lékárně

A kde všechny doplňky stravy pořídíte? Přeci na praktické a snadno dostupné internetové lékárně. Na Gigalekarna.cz snadno nakoupíte potřebné vitamíny a minerály pro správné fungování organismu. Kromě klasických produktů nechybí ani řada s čistě rostlinným složením, která je vhodná především pro vegany. Při výběru těch správných produktů od ověřených výrobců (kvalitní doplňky stravy vyrábí například firma Naturvita), získáte pro tělo všechny potřebné látky a navíc v baleních za výhodné ceny. Rozhodně se tak podívejte na aktuální nabídku, ať zjistíte, co všechno existuje a na jaké problémy či jako prevenci si můžete vybrat ty správné přípravky.

Musíte si přečíst