Domácnost

Publikováno 13. Prosinec, 2019

0

Žádá si vaše pohovka renovaci, nebo si chcete ušít nové podsedáky? Víme, kde vše potřebné nakoupíte

 

Stále více žen se v dnešní uspěchané době uchyluje k šití, vyšívání, háčkování, jednoduše k ručním pracím, díky nimž relaxují a zároveň zkrášlují svůj domov. Jestliže jste se rozhodly, že zkusíte vylepšit váš gauč či pohovku, nebo potřebujete nové podsedáky na zahradní nábytek a vy je chcete ušít, máme pro vás inspiraci, kde pohodlně nakoupit vše, co budete k těmto pracím potřebovat.

Seznamte se s rounem

Jestliže renovujeme nábytek, je mnohdy nutné použít výplňové materiály, díky nimž nábytek získá svůj původní tvar, ale také se díky němu bude pohodlně sedět, opírat. K nejpoužívanějším patří rouno. Vatelínové rouno, které možná znáte i pod názvem vatelín, se skvěle hodí pro vyplnění nejen sedaček, ale i židlí, křesel, čalouněných postelí… Skvěle spojuje dvě věci – kvalitu a pohodlí pro uživatele. Kromě uvedeného použité je vhodné při výrobě kapsářů, zavinovaček, přikrývek, polštářů a podobně. Vyplníte ním vše, co potřebujete.

Lze jej koupit v metráži, což znamená, že jej můžete koupit v mnoha rozměrech i různé plošné hmotnosti. Vyhovuje alergikům, snadno se udržuje, složení je 100 % PET.

 

Podobně jako rouno můžete použít i kuličky z dutého vlákna – PES kuličky. Hodí se opět do opěrek, polštářů, nebo třeba hraček. Mají dlouhou životnost, jsou lehké, objemné, mají tvarovou stálost a jsou velmi příjemné na dotek.

Látka, která vás okouzlí

Důležitá při renovaci gauče nebo výrobě podsedáků, je výběr látky na čalounění. Jde o potahové látky, které jsou odolné vůči otěru, snadno se čistí, mají vysokou barevnou stálost… Samozřejmě záleží, zda vybíráte látku pro interiér či outdoorovou látku. Tomu jsou jejich vlastnosti uzpůsobeny. V nabídce najdete jak látky jednobarevné, tak květované druhy, nebo typy s hrubou strukturou vláken a mnohé jiné. Přijdete si na své, ať už hledáte hravost, eleganci, nadčasovost nebo extravaganci.

 

Kompletní nabídku zboží určené pro čalouníky a všechny, koho baví šití, renovace nábytku, tvoření polštářků… najdete na stránkách calounickymaterial.cz. Vyberte si, co je libo.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Žádá si vaše pohovka renovaci, nebo si chcete ušít nové podsedáky? Víme, kde vše potřebné nakoupíte, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Comments are closed.

Back to Top ↑