Domů Hubnutí Pohyb a cvičení Začněte ještě na podzim! Cvičení pro všechny věkové skupiny žen přináší skutečné...

Začněte ještě na podzim! Cvičení pro všechny věkové skupiny žen přináší skutečné výsledky

Sezóna plavek už skončila, ale snaha zhubnout ještě nějaký ten kilogram a cítit se dobře ve svém těle nikdy nekončí. Začnete ještě na podzim a získejte návyky, které vám pomohou před příští plavkovou sezónou. Pravidelné cvičení a správná strava dokážou zázraky. Podívejte se, jak si můžete vyzkoušet speciální a hlavně účinný systém cvičení pro ženy.

Hubnutí a zpevnění postavy

Při cvičení je důležité vyvážit poměr aerobní aktivity, při které se spalují hlavně tuky, s posilováním pro zpevnění postavy a budování svalů. Právě svaly totiž pomáhají pálit více energie v klidovém stavu, slouží ke správnému držení těla a s jejich pomocí dosáhnete krásně tvarované postavy s napnutou pokožkou. Cvičení na strojích a s pomocí závaží je ideálním pomocníkem při snaze o dosažení krásné postavy vašich snů.

Proč začít už na podzim a zvolit cvičení pro ženy?

Kdy jindy začít než právě na podzim? Po čase dovolených se vracíme zpátky do režimu a to je ideální chvíle pro osvojení nových návyků pro získání krásného a hlavně zdravého těla. Fitness pro ženy Praha nabízí účinné cvičení, které trvá průměrně 30 minut. Zapojovány jsou víceméně všechny svalové skupiny v takové intenzitě, aby byly výsledky skutečně viditelné. Během cvičení se vám věnuje trenérka a dohlíží na správné provedení cviků pro eliminaci případných zranění.

Zkouška na týden zdarma

Nejlepší na tom je, že můžete využít aktuálně probíhající akce na týdenní členství zdarma. Díky tomu si jednoduše vyzkoušíte, jestli vám bude tento styl pohybové aktivity vyhovovat a jestli to zvládnete skloubit se svým běžným denním plánem. Registrujte se na bezplatné 7-denní členství ve fitness. Využít můžete fitness v Ostravě, případně fitness v Olomouci. Během této doby si osvojíte základy a následně se sami rozhodnete, jestli budete pokračovat a zaplatíte si další členství.

Musíte si přečíst