Domů Volný čas Vzpomínka je nejkrásnější dárek

Vzpomínka je nejkrásnější dárek

Přemýšlíte nad skvělým dárkem? Možná se mnou budete souhlasit, že nejlepším dárkem jsou krásné vzpomínky na chvíle, kdy jsme byli šťastní. Vzpomínky však časem blednou, a stávají se dávnou historií. I tak krásné chvíle, jako narození miminka, se časem stanou pouze mlhavou vzpomínkou. Nyní si však můžete šťastné okamžiky doslova zakonzervovat v čase, abyste si je mohli kdykoli v budoucnu připomenout. Pomocí odlévacích sad od českého výrobce vzpomínkovyodlitek.cz si můžete vyrobit naprosto detailní 3D odlitek maličké ručičky nebo nožičky vašeho čerstvě narozeného miminka a navždy tak zachovat neopakovatelné momenty jeho narození.

Směsi na zhotovení 3D odlitků jsou zdravotně nezávadné

Odlévací sady, které vyrábí firma vzpominkovyodlitek.cz jsou zcela zdravotně nezávadné. K jejich výrobě se používají čistě přírodní materiály, takzvané algináty, které se běžně používají v medicíně. Nepodráždí tudíž ani citlivou pleť vašeho novorozeněte. 3D odlitek dětské ručky či nožky může být skvělým dárkem nejen pro rodiče, ale i prarodiče, kteří se budou moci kdykoli pomazlit s maličkou ručičkou milovaného vnoučka.

Vzpomínkový odlitek zvládne vytvořit každý

Zhotovení vzpomínkového 3D odlitku pomocí odlévací sady od firmy vzpominkovyodlitek.cz je velmi snadné a zvládne ho naprosto každý. Není potřeba žádných speciálních nástrojů ani zkušeností. Celý proces spočívá ve vytvoření formy a jejím následném naplnění odlévací hmotou. Práškový alginát na výrobu odlévací formy rozmícháme ve vodě a ponoříme do ní končetinu dítěte. Tekutina velmi rychle ztuhne na pružnou hmotu, přičemž změní barvu a vy tak ihned uvidíte, že je forma hotová. Poté ručku opatrně vyndejte a do formy vlijte odlévací směs, vytvořenou z přiloženého sáčku. Po zatvrdnutí můžete vyjmout perfektní odlitek, který navždy zachová všechny detaily ručky vašeho miminka.

Musíte si přečíst