Vzpomínka je nejkrásnější dárek

Přemýšlíte nad skvělým dárkem? Možná se mnou budete souhlasit, že nejlepším dárkem jsou krásné vzpomínky na chvíle, kdy jsme byli šťastní. Vzpomínky však časem blednou, a stávají se dávnou historií. I tak krásné chvíle, jako narození miminka, se časem stanou pouze mlhavou vzpomínkou. Nyní si však můžete šťastné okamžiky doslova zakonzervovat v čase, abyste si je mohli kdykoli v budoucnu připomenout. Pomocí odlévacích sad od českého výrobce vzpomínkovyodlitek.cz si můžete vyrobit naprosto detailní 3D odlitek maličké ručičky nebo nožičky vašeho čerstvě narozeného miminka a navždy tak zachovat neopakovatelné momenty jeho narození.

Směsi na zhotovení 3D odlitků jsou zdravotně nezávadné

Odlévací sady, které vyrábí firma vzpominkovyodlitek.cz jsou zcela zdravotně nezávadné. K jejich výrobě se používají čistě přírodní materiály, takzvané algináty, které se běžně používají v medicíně. Nepodráždí tudíž ani citlivou pleť vašeho novorozeněte. 3D odlitek dětské ručky či nožky může být skvělým dárkem nejen pro rodiče, ale i prarodiče, kteří se budou moci kdykoli pomazlit s maličkou ručičkou milovaného vnoučka.

Vzpomínkový odlitek zvládne vytvořit každý

Zhotovení vzpomínkového 3D odlitku pomocí odlévací sady od firmy vzpominkovyodlitek.cz je velmi snadné a zvládne ho naprosto každý. Není potřeba žádných speciálních nástrojů ani zkušeností. Celý proces spočívá ve vytvoření formy a jejím následném naplnění odlévací hmotou. Práškový alginát na výrobu odlévací formy rozmícháme ve vodě a ponoříme do ní končetinu dítěte. Tekutina velmi rychle ztuhne na pružnou hmotu, přičemž změní barvu a vy tak ihned uvidíte, že je forma hotová. Poté ručku opatrně vyndejte a do formy vlijte odlévací směs, vytvořenou z přiloženého sáčku. Po zatvrdnutí můžete vyjmout perfektní odlitek, který navždy zachová všechny detaily ručky vašeho miminka.