Domů Móda Vyznáte se ve spodním prádle? Základ tvoří tyto 4 typy

Vyznáte se ve spodním prádle? Základ tvoří tyto 4 typy
Je pochopitelné, že si muži názvosloví dámských kalhotek pletou a v sortimentu se vyzná jen málokterý. Ale v názvech mají zmatek i některé ženy – proto jsme pro vás připravili stručného průvodce, díky kterému si o sortimentu uděláte jasno.

Klasický střih

Klasický typ kalhotek zřejmě není třeba příliš představovat. Dostatečně zahalují předek i zadní část, jejich střih je pohodlný, neškrtí a nezařezávají se. A i v jejich případě není těžké u mužů zabodovat – stačí se poohlédnout po nevšedním designovém modelu se stylovým potiskem či krajkou.

hledejsmudlo.cz_trenyrkarna_cz_01a

Tanga

Dostatečně známá jsou také tanga – kalhotky s minimalistickou zadní částí. Z pruhu látky kolem pasu vede přes prostředek zadečku pouze malý trojúhelníček. Tento typ spodního prádla mají v oblibě především muži, ovšem pro každodenní nošení nejsou zrovna ideální. Odborníci zároveň upozorňují na riziko zařezávání tenké šňůrky do konečníku – a s tím související přenos bakterií. Proto je noste raději jen příležitostně.

hledejsmudlo.cz_trenyrkarna_cz_02b

Boxerky

Tento typ spodního prádla byl dlouhou dobu vnímán jako ryze mužský, ale dámská populace si ho natolik oblíbila, že se začal vyrábět také v dámské verzi.

Dámské boxerky mají nižší pas než klasické kalhotky a k tomu kratší nohavičky. Mají sportovní charakter, ale přesto vypadají velmi smyslně. Ženy na ně nedají dopustit především díky maximálnímu možnému komfortu. Skvělou volbou jsou legendární Calvin Klein boxerky.

hledejsmudlo.cz_trenyrkarna_cz_03b

Brazilky

Pokud se vám klasické kalhotky jeví jako nudné, ale nechcete nosit tanga, sáhněte po brazilkách. Ty váš zadeček zakryjí tak, aby zůstala odhalená jeho spodní část. Jsou pohodlné, svůdné a brzy si na ně zvyknete.

A jaký typ kalhotek zvolit? Ideální bude, když si postupně vyzkoušíte všechny typy a sama si vyberete to, co vám bude vyhovovat. Levné spodní prádlo z kvalitních materiálů najdete třeba na www.trenyrkarna.cz.
Musíte si přečíst