Výrobky na omlazení pleti

Přípravky proti vráskám:

Existuje celá řada účinných prášků na omlazení pleti, které jsou několikanásobně účinnější než krém na kůži. Krémy se nedostanou do spodní vrstvy pokožky, zajistí jen hydrataci pleti a ta nezajistí ochranu před stárnutím pleti – vznikem vrásek. Proto jsme si pro vás připravili zajímavou nabídku, čtěte dále.

Na základě čeho si mám vybrat prášky na omlazení pleti?

Doporučujeme vám jen přípravky na přírodní bázi, které mají minimum vedlejších účinků a nezpůsobují žaludeční problémy. Přípravky mohou mít různou formu, nejčastěji se vyskytují ve formě pilulek nebo kapslí. Přípravky bývají většinou vyráběny z přírodních extraktů a často obsahují výtažky z rostlin a aminokyseliny, které podporují tvorbu kolagenu. Při výběru nezapomínejte, že přípravek by měl být certifikovaný.

Kdy se začnou projevovat účinky?

Účinky prášků se projevují individuálně. První účinky by se měly projevit do 4 měsíců. Účinky prášků je možné zvýšit petrou stravou a zvýšením příjmu tekutin. Díky práškem bude vaše pokožka pružnější a více hydratovaná. Všeobecně je známo, že během 12-14 týdnů by se poškozená pokožka měla zregenerovat.

Co vám doporučujeme?

Adropharmia Anti-aging

Zajímavé informace:
  • Přípravek se skládá pouze z přírodních složek
  • Balení obsahuje 30 kapslí
  • Doporučené dávkování 2 x denně jedna tableta
  • Přípravek je dostupný bez lékařského předpisu
  • Klinicky testované složení
  • Obsahuje například tyto složky: citrusové flavonoidy (naranginine), L-Ornithinu, L-Glutamin …
Anti-aging
Zkušenosti s přípravkem:

Martina: Anti-aging mi pomáhá, moje pokožka je hydratovanější a cítím se výrazně lépe.

Alena: Vyzkoušela jsem Anti-aging a jsem nadmíru spokojená. Pokožka je pružnější, zdravější a už se více nemusím stydět za svou pleť.

Cena: 699 KČ

Koupit Andropharmia Anti-aging

Další zajímavé informace:

Jako výrobek skladovat?

Přípravek doporučujeme skladovat v suchém prostředí, mimo dosah slunečního záření při teplotě 20-25 stupňů. Poškozené přípravky nepoužívejte.

Upozornění:

Andropharmia Anti-Aging není náhradou pevné stravy. Jedná se o doplněk stravy. Užívání přípravku konzultujte s lékařem. Není určen pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy. V žádném případě neprekročujte denní dávkování.

Máte zájem dozvědět se více o Andropharmia Anti-aging nebo máte zájem si přípravek koupit? Neváhejte a navštivte mateřský eshop (klikni).

Množstevní sleva:

Anti-Aging 3 + 1 zdarma

Andropharmia.cz připravila akci. Nabízí 4 přípravky za cenu tří. 4 balení jen za 2099 KČ.

Koupit Andropharmia Anti-aging 3+1 zdarma