Domů Volný čas Vymýšlíte originální svatební dar? Co takhle foto obraz?

Vymýšlíte originální svatební dar? Co takhle foto obraz?

Svatební dar je příležitostí, jak sdělit ženichovi či nevěstě, jak moc si jich vážíte. Je to příležitost, která se v nejlepším případě už nikdy nebude opakovat, proto byste si na svatebním daru měli opravu nechat záležet, a věnovat šťastnému páru něco opravdu originálního.

Foto obraz je dárek trvalé hodnoty

Originálním dárkem trvalé hodnoty je foto obraz natištěný na skutečném plátně, takže vypadá jako skutečné umělecké dílo. Není to obyčejná fotka – plátno jí dodá plastičnost, hloubku a vzhled skutečné olejomalby.

Foto obraz je navíc skvělý dárek pro novomanžele jelikož se může stát ozdobou jejich nového domova. Je pravděpodobné, že v telefonu máte spoustu fotografií své kamarádky a jejího partnera. Udělejte si nějaký čas, projděte archivy a vyberte 10 nejlepších obrázků, ze kterých poté zvolte tu nejkrásnější fotku šťastného páru. Tu poté nechejte vytisknout na plátno a vytvořit z ní obraz u specializované firmy, jako je například Printscreen.cz

Speciální pigmenty zaručí dokonalé barvy po mnoho let

Technologie, s jejichž pomocí se přenáší fotografie na plátno, obsahují vysoce trvanlivé inkousty, které dávají foto obrazu jeho zářivé barvy. Díky hlubokému probarvení vláken tkaniny a odolnosti pigmentů vůči UV záření mají fotografie vytištěné na plátno životnost desítky let. Někteří výrobci foto obrazů, jako je například Printscreen.cz, vám navíc zdarma ošetří povrch obrazu speciálním lakem odolným proti UV záření, který životnost obrazu ještě prodlouží.

Darujte novomanželům krásnou vzpomínku

Všechny výše zmíněné výhody a mnohé další dělají z fotografie vytištěné na plátně ideální svatební dar. Příbory se časem ohnou, kávovar se pokazí, ale obraz, připomínající novomanželům jejich nehynoucí lásku, jim bude dělat radost po mnoho let.

 

Musíte si přečíst