Móda

Publikováno 23. Červen, 2013

0

Vyberte si parfém pro letní období!

Počasí panující venku konečně začíná svědčit o tom, že léto je tady se všemi svými krásami a příležitostmi pro zábavu a oddech u vody nebo pouhým slunění se na terase. Léto však také skýtá další neopakovatelné příležitosti a jednou z nich je také zakoupení letního parfému, který Vám dodá svěží vůni během horkých letních dnů.

Parfémy jsou v současnosti již nezbytným doplňkem kosmetické soupravy žen i mužů. Před každým pracovním dnem nebo také zábavným střetnutím s přáteli se pečlivě navoníme vybranými parfémy, které mají hned několik užitečných funkcí. Nejenže zabraňují nepříjemnému pachu z pocení, ale dodávají nám také úžasnou vůni, která může kromě jiného zaujmout i potenciálního partnera opačného pohlaví. Ne nadarmo se říká, že při prvním rande je ta správná voňavka velice důležitá.

Léto však staví pro používání parfémů novou výzvu. V tomhle období horkých a dusných dnů totiž nejsou příliš vhodné těžké parfémy, zanechávající výraznou a sladkou vůni. Tyto parfémy jsou samozřejmě také velice oblíbené, spíš se však doporučují používat v jiných obdobích než v létě. V letním období jsou lepší jemné a lehké parfémy, zanechávající okouzlující svěží vůni. Kvůli tomu výrobci zařazují do těchto parfémů unikátní extrakty z ovoce, nebo tóny mořské vody spojené s představou dovolené. Pro slečny je třeba k dispozici okouzlující parfém Davidoff Cool Water Woman, jehož vůně vychází právě z mořské vody a při prvním pocitu evokuje představu pláže a dovolenkové pohody. Muži však také nezůstanou ochuzeni – značka Hugo Boss jim nabízí letní parfém Orange Man Feel Good Summer, který vychází především z vůní sladkého ovoce a zdůrazňujícího osobnost muže.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Vyberte si parfém pro letní období!, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Comments are closed.

Back to Top ↑