Domů Móda Vyberte si krásný dámský prsten

Vyberte si krásný dámský prsten
O tom, že ženy nosí rády krásné šperky, není prakticky vůbec pochyb. Vybírat je možné prsteny v různých podobách, které jsou vyrobení z celé řady zajímavých materiálů. Podívejme se tedy na takovéto prsteny podrobněji a ukažme si některé, které určitě stojí zato jak cenově, tak především designově a kvalitativně. Jednat se přitom může jak třeba o náramky, tak i o náušnice anebo o prsteny. Na ty se soustředíme v následujícím článku. Jejich výběr je natolik pestrý, že si musí vybrat každá žena.

Zlaté a stříbrné prsteny

Asi nejčastěji jsou kupované zlaté či stříbrné prsteny. Tradicionalita prodeje takovýchto prstenů je vysoká. Není se čemu divit, jelikož zlato i stříbro jsou nejdražší kovy, které jsou žádané již po staletí. Zlaté prsteny je možné koupit jak v klasické variantě zlaté barvy, tak i jako takzvané bíle zlato, jež se získává speciálními postupy ze standardního zlata. Bílé zlato vypadá skvostně a nedochází k jeho černání podobně, jako je tomu u stříbra. U toho je ale hlavní výhodou především cena. Stříbrné prsteny si lze pořídit za skvělé ceny. V případě zčernání je pak není problém vyčistit.

Titanové a ocelové prsteny

Titan představuje doslova kosmickou slitinu, která jednak skvěle vypadá a jednak také není nijak těžká co do hmotnosti. Vyrobit je z něj možné krásné prsteny různých tvarů dle potřeb lidí, jež prsteny nosí. Titan se používá i na jiné šperky, jež také vypadají moc hezky. Specifické jsou mimo jiné také ocelové prsteny. Ty vyjdou cenově taktéž výborně a jejich vzhled si s ostatními v ničem nezadá.

Prsteny Swarovski a bižuterie

Specifickou volbou jsou prsteny Swarovski. Tato světoznámá značka šperků je charakteristická originálními prsteny, jež na ruce nemusí mít nikdo jiné kromě vás. Krásné jsou ale i náušnice Swarovski a další šperky. Zapomenout bychom ale neměli i na další prsteny řadící se do kategorie bižuterie. Koupit je lze velmi levně a mnohdy ani nepůjde poznat, že se jedná o levnější typy prstenů.
Musíte si přečíst