Domů Volný čas Vy a váš pes v dokonalém souznění při pohybu díky handsfree vodítku...

Vy a váš pes v dokonalém souznění při pohybu díky handsfree vodítku Lishinu!

Máte čtyřnohého kamaráda, se kterým vyrážíte na procházky, běhat či si společně užíváte při jízdě na kole? Možná i vy jste „spoutáni“ kvůli nezbytnému doplňku v podobě klasického vodítka. Pes prostě na vodítku být musí, ale vy kvůli tomu nemůžete používat jednu ruku, protože v ní musíte vodítko držet. Tento velký problém jednou pro vždy řeší revoluční Lishinu vodítka, jsou totiž handsfree!

Jedinečné provedení pro vaši volnost

Když musíte držet psa na vodítku, máte permanentně jednu ruku obsazenou. Štve to vás i vašeho pejska, protože když chcete korigovat psův pohyb, vodítkem nečekaně trhnete, což není pro psa příjemné. Handsfree vodítka lishinu oba problémy řeší. Jsou unikátní provedením – vodítko se totiž nosí na ruce jako náramek. Na zápěstí perfektně drží díky neoprenovému pásku. Dá se přidělat na ruku, na nohu stolu či kamkoliv jinam. Specialitou pásku je systém bezpečnostního odepnutí pro případ, že se vy nebo váš pes dostanete do nebezpečné situace. V případě ohrožení stačí zatáhnout za bezpečnostní odepínání a vodítko se ihned rozepne.

Patentovaný systém pro maximální využití

Lishinu vodítka mají technický patent. Jsou samonavíjecí, ovšem neovládají se pomocí tlačítek. Aby se vysouvání šňůry zastavilo, stačí pohyb. Vysouvání se vždy automaticky zastaví ve chvíli, kdy pes udělá nečekaně prudký pohyb a také tehdy, když uděláte vy rychlý pohyb rukou směrem od psa. Automaticky se odblokuje, když zmizí napětí. Výhodou je, že při zablokování vychází z vodítka specifický zvuk. Pokud budete ze začátku používat při zastavení povel „Nesmíš!“, Stůj!“ apod., pes si rychle spojí povel a zvuk a později bude reagovat už pouze na zvuk a pokaždé zastaví.

Užijte si pohyb a buďte IN!

Handsfree vodítka lishinu vám nabízí dosud nemožnou volnost. Už nikdy nebudete muset hledat krkolomnou polohu ve chvíli, díky si budete potřebovat zavázat tkaničku, nebudete mít strach jezdit se psem na kole a užijte si společné běhání. Lishinu vodítka jsou navíc k dostání v několika trendy barvách.

Musíte si přečíst