Domů Krása a kosmetika Vlasová kosmetika vám ochrání vlasy i během léta

Vlasová kosmetika vám ochrání vlasy i během léta
Léto je na jedné straně nádherným obdobím nabízejícím krásné počasí spojené se sluněním se na plážích nebo koupáním ve vodě, na straně druhé však také skýtá několik rizik. Během léta je totiž v rámci celého roku sluneční záření nejsilnější, z čehož pro nás vyplývají určitá rizika.

Hlavně tzv. UV záření ze slunce způsobuje mnohým lidem problémy, projevující se třeba ve spáleninách pokožky při slunění. Právě slunění bez opalovacích krémů je velice nebezpečné pro případné spáleniny, existují však také další rizika. Během tohoto období si musíme také co nejpečlivěji chránit své vlasy. Ty jsou totiž během teplotních extrémů, čili i během zimy, vystaveny hned několika nepříjemným faktorům. Vlasová kosmetika je důležitá třeba na dovolené u moře – jelikož trávíte většinu dne ve vodě nebo na pláži, vlasy jsou kromě silného slunce vystavené také slané mořské vodě a písku. Tato kombinace může mít na vlasy velmi nepříznivé účinky a právě proto společnosti zaměřující se na výrobu kosmetiky poskytují přípravky na ochranu vlasů. Tyto výrobky však mohou využít samozřejmě i muži – ti totiž také občas trpí nepříjemnými důsledky silného slunečního záření.

 

Obrázky poskytuje parfums.cz
Obrázky poskytuje parfums.cz

Vlasové přípravky vhodné k používání během léta jsou například ty z kolekce L´Oreal Professionel Série Expert Absolut Repair Cellular, jež je určena hlavně pro suché nebo jinak poškozené vlasy. Jak jsme již psali, silné slunce v kombinaci se slanou vodou může vlasy velmi výrazně vysušovat, čemuž však můžou zmiňované přípravky zabránit.

Pokud chcete udržet své vlasy zdravé a silné i během léta, tak Vám doporučujeme zakoupit přípravky vlasové kosmetiky. Představují totiž velmi vhodný způsob pro udržení kvality vašich vlasů, přičemž nemusíte vynakládat zbytečné výdaje na regeneraci zničených vlasů. Najdete je v internetovém obchodě Parfums.cz, kde si můžete vybírat z širokého sortimentu péče o vlasy při nízkých prodejních cenách.
Musíte si přečíst