Domů Gastronomie Víte, kde sehnat mnoho druhů kvalitního a chutného koření?

Víte, kde sehnat mnoho druhů kvalitního a chutného koření?

Vaření bez koření je pro mnohé nepředstavitelné. Používáme jej do polévek, omáček, při pečení, výrobě krémů, na ochucení a při nakládání masa, sýrů, ale také při zavařování, vaření sirupů na kašel, odvarů k napařování ucpaných dutin a při mnoha dalších činnostech. Aby však jídlo a další výrobky chutnaly dobře a jak mají, měli bychom si kupovat koření od ověřených prodejců, které je dobře skladované, čerstvé a s jehož použitím jídlo nepokazíte.

Jedním takovým je společnost Variant spol. s r.o.! Na našem trhu se pohybuje již od roku 1992 a dováží a zpracovává koření, kořenící směsi i sušenou zeleninu. Nakupuje pouze kvalitní suroviny, spolupracuje s prvotřídními výrobci obalů a díky systému řízení i kontrole s dlouhodobou praxí dodává zákazníkům pouze výrobky ve skvělé kvalitě.

Bohatá nabídka koření a dalšího sortimentu

Společnost Variant spol. s r.o. se zaměřuje na gastro, průmysl i malospotřebitele. Můžete tak u nich najít jednopruhové koření, nejrůznější směsi koření, díky nimž jednoduše ochutíte kupříkladu guláš, kuře, připravíte jídlo a lá Kari, nebo naložíte maso ke grilování. Dále si můžete zakoupit vývary a polévky, omáčky a šťávy k masu, jíšky, tekuté koření, dokonce i sušené houby, vložky do polévek a čaje. Průmyslová výroba může poptávat směsi na chipsy, obalovací směsi a další zboží.

Nechte se inspirovat a připravte si skvělé, kořeněné jídlo

Na internetových stránkách společnosti Variant – Korenicko.cz, si můžete vybrat a zkusit uvařit i některý z chutných receptů. U každého koření najdete zajímavý recept a další najdete v sekci Recepty. Kupříkladu u majoránky na vás čeká recept na Jihočeskou baštu, u skořice mleté na Roštěnky Malabar, u česneku Kuře po Toskánsku atd.

Navštivte i vy internetové stránky společnosti Variant spol. s r.o. a vyberte si koření, kterým dodáte tu správnou chuť vašim pokrmům.

Musíte si přečíst