Domů Domácnost Architektura V Chuchli vzniká luxusní čtvrť. Postupně bude čítat více než sto vil

V Chuchli vzniká luxusní čtvrť. Postupně bude čítat více než sto vil

Hledáte v hlavním městě bydlení v klidné lokalitě, která bude obklopená zelení a odkud bude zároveň existovat výborné spojení do centra Prahy? Oba tyto požadavky splňuje například Velká Chuchle, která je součástí Prahy 5.000000332

Přímo v obci zastavují pravidelné vlakové linky S7, kterými se lze rychle a pohodlně dostat na Smíchov nebo na pražské Hlavní nádraží. Kromě toho v Chuchli fungují čtyři denní autobusové linky a jeden noční spoj – takže se nemusíte být, že byste se někdy z centra Prahy neměli jak vrátit domů.

Motoristé mají nejlepší spojení po Strakonické ulici, po které dojedou na Smíchov.

Zároveň je z Velké Chuchle blízko do přírody, ve které si odpočinete od ruchu velkoměsta. Kromě Chuchelského háje se odtud můžete vydat i do chráněné krajinné oblasti Český kras.

Na prodej jsou i parcely

Pokud toužíte po vlastním bydlení, které bude nové a moderní, zajděte se podívat na severovýchodní svah obce, kde postupně vzniká luxusní vilová čtvrť. Dohromady by tu mělo být postaveno více než sto různě velkých vil rodinného typu, které budou vhodné pro jedno či vícegenerační bydlení.

Na prodej ale nejsou pouze vily, ale také parcely se stavebním povolením. Všechny pozemky jsou samozřejmě zasíťované, to znamená, že je jejich součástí vodovod, plynovod i kanalizace. Stejně tak k nim vede příjezdová cesta. Většina hotových vil pak nabízí garáž i nekrytá parkovací místa.

Musíte si přečíst