Domů Zdraví V boji proti kvasinkám zkuste přírodní alternativu

V boji proti kvasinkám zkuste přírodní alternativu

Kvasinky jsou nepříjemnou, ale jen těžko oddělitelnou součástí našeho života. V našem těle se totiž vyskytují zcela přirozeně a naší jedinou šancí proti nim je snažit se zabránit negativním důsledkům jejich působení. Co však vlastně můžou tyto organizmy způsobovat?

Ve většině případů se jimi trápí hlavně ženy trpící v důsledku kvasinek nepříjemnými gynekologickými problémy jako svrbění nebo zánět v intimních místech. Právě tam se kvasinkám daří tak dobře právě z důvodu vlhkého prostředí, ve kterém se tyto organizmy množí a můžou být nebezpečné. V lidském těle se vyskytují samozřejmě i přirozeně a to především v střevech, avšak bohužel právě ono způsobování problémů na intimních místech zřejmě nepotěší nikoho z nás. Kvasinková infekce postihuje i muže, kteří její účinky můžou pociťovat opět na vlhkých místech – v konečníku nebo v oblasti třísel. Kromě těchto příznaků mohou nastat i všeobecné symptomy platící pro obě pohlaví jako například poruchy paměti nebo nepříjemný zápach z úst.  Tato kandidoza není rozhodně příjemná, jak jí však můžeme vlastně čelit?

Základem pro vyhnutí se kvasinkové infekci je dobrá a důkladná hygiena celého těla a intimních partií nevyjímajíc. Pokud skutečně budete o sebe pečovat, tak riziko nakažení kandidozou bude výrazně nižší než při zanedbávání pravidelné hygieny.
V první řade by jste rozhodně neměli řešení tohoto problému odkládat na později nebo si myslet, že se snad sám vyřeší. V tomhle případu totiž vždy jde i o čas a ten může být třeba při gynekologických problémech velmi cenný. Již naši předci preferovali léčbu přírodními způsoby, přičemž na jejich tradice je možné navázat. Při kvasinkách jsou možnou alternativou doplňky stravy. Candix je přírodní a je dostupný ke koupi na internetu i v klasických lékárnách.

Musíte si přečíst