Domů Volný čas Ušetřete na dárcích díky slevovým kódům

Ušetřete na dárcích díky slevovým kódům

Nemáte peněz nazbyt, ale přesto se snažíte udělat svým blízkým radost? I malý dárek vybraný po důkladném zvážení může udělat radost. A i drahé dárky se dají sehnat levně. Nevěříte? Zkuste využít slevové kódy.

U nás v Česku nejsou slevové kódy ještě tolik známé, ale v některých zahraničních zemích bez nich lidé na internetu téměř nenakupují. Jedná se o speciální slevy, které se dají uplatnit v e-shopech. Stačí při dokončení objednávky zadat kód a hned se vám cena sníží třeba o 15 %. V případě dražších dárků jsou tyto částky dost znát.

Kde slevové kódy dostanu?

Musíte si je sami vypátrat. Není to ale nic těžkého, protože existuje několik webů, které je shromažďují. Tím největším v ČR je portál SlevovyKupon.net, jenž aktuálně obsahuje více než 1500 kuponů. Kromě nich tam najdete i přehled akčních nabídek, vzorky zdarma a soutěže. Všechno je pěkně na jednom místě, a pokud se zaregistrujete, budou vám nejvýhodnější nabídky chodit e-mailem.

Jak co nejvíce ušetřit?

Máte v podstatě dvě možnosti. Buď si vyhledáte slevový kupon přímo do obchodu, kde chcete nakupovat, nebo nakoupíte tam, kde mají největší slevu. Chcete-li co nejvíce ušetřit, druhá možnost bude lepší. Prozkoumejte, jaké obchody vám umožňují dostat díky kuponu největší slevu, a pak si prohlédněte, jestli by se v nich nedal vybrat nějaký pěkný dárek.

Slušnou slevu vám poskytne například Mall slevový kupon, v tomto obchodě přitom nakoupíte všechno od elektroniky přes oblečení až po knihy.

Jak to přesně funguje?

Najděte si na SlevovyKupon.net kód do požadovaného e-shopu a klikněte na Zobrazit kupón. V novém okně prohlížeče budete přesměrováni do e-shopu a slevový kupon se vám automaticky zkopíruje do schránky. Pak už stačí jen při objednávání najet do patřičné kolonky a stisknout kombinaci kláves Ctrl + V pro vložení kódu. Případně se můžete vrátit na portál SlevovyKupon.net a tam si kód znovu zkopírovat. Z částky se vám automaticky odečte sleva.

Musíte si přečíst