Domů Móda Oblečení Umíte nosit správné spodní prádlo

Umíte nosit správné spodní prádlo

Myslíte si, že výběr a nákup spodního prádla není žádná věda? Andrie je společnost s dlouholetou tradicí a patří mezi největší dodavatele spodního prádla. V eshopu značky Andrie si můžete vybrat ze široké nabídky moderních materiálů, vzorů a také velikostí spodního prádla.

Dámská a pánská kolekce

Dámské spodní prádlo nabízí opravdový komfort a moderní materiály spodního prádla zaručují pohodlí. V nabídce si můžete vybrat z klasických bavlněných kalhotek, skvěle padnoucích kalhotek s vysokým střihem a nechybí ani oblíbené brazilky nebo bokové kalhotky.

Pánské spodní prádlo je velmi pohodlné a mezi nejoblíbenější kousky patří bezesporu bavlněné trenýrky. V nabídce nechybí ani pánské boxerky, slipy nebo jiné části spodního oblečení, jako jsou nátělníky nebo funkční prádlo.

Proč zrovna Andrie

Dámské i pánské spodní prádlo značky Andrie zaručují kvalitní a padnoucí prádlo, které je vhodné pro každý typ postavy. Nechybí široký výběr materiálů, vzorů a barev, které si můžete zvolit dle svých preferencí a dle vašeho vkusu. Spodní prádlo Andrie vám opravdu padne, budete se tak cítit znovu sebevědomě.

Jaké prádlo pořídit

Ideální je pořídit si bílé a černé spodní prádlo, aby bylo možné ho kombinovat pod bílé a černé oblečení. Rozhodně se vám vyplatí investovat také do tělového spodního prádla a nezapomínejte ani na barevné bavlněné kalhotky, oblíbené spodní prádlo se vzory a také bavlněné trenýrky.

Výběr materiálů

Při koupi spodního prádla dbejte na výběr kvalitních materiálů. Andrie nabízí spodní prádlo z bavlny, modalu, bambusu a také dalších kombinací těchto materiálů. Vyhněte se spodnímu prádlu, které je pouze ze syntetických materiálů. Pokud jsou kalhotky ze syntetiky nebo hedvábí, tak volte takové, které mají alespoň v rozkroku podšití bavlnou. Nejvhodnější jsou pak bavlněné kalhotky a bavlněné trenýrky. Vysoký podíl bavlny zaručuje, že pokožka může dýchat a spodní prádlo je tak příjemné na kůži a zároveň prodyšné.

Správná velikost

Není nic horšího než si koupit malé nebo velké prádlo. Malé prádlo vás bude tlačit, bude se nepříjemně zařezávat do kůže a může být i zdravotně nebezpečné. Velké prádlo pro vás bude nepohodlné, pod upnutým oblečením viditelné a navíc neplní funkci, kterou má. Spodní prádlo nakupujte pomocí toho, že se změříte krejčovským metrem a poté nahlédnete na eshopu Andrie do tabulek, kde jsou přesně uvedeny velikosti.

Musíte si přečíst