Domů Volný čas TIP na levné ubytko v Praze – pojeďte na parádní víkend s...

TIP na levné ubytko v Praze – pojeďte na parádní víkend s nej kámoškou
Nejste žádná super máma, jste křehká žena, která si zaslouží mít pár dní jen pro sebe a užít si dny naplněné vším, co ženy milují. Pojeďte na výlet do Prahy, máme tipy, kam vyrazit za nákupy, za kulturou, za památkami nebo i za wellness. Třešničkou bude ubytování za hubičku na strategickém místě.

Ubytování musíte vyřešit nejdříve

Ubytování v Praze není drahé, jen tehdy, když víte, že existuje Rezidence Topolová. Jedná se o multifunkční ubytovací zařízení, které najdete na Praze 10. Je to oblíbené místo u turistů, kteří míří do Prahy na výlet a nechtějí platit za pokoj v předražených hotelech. Je výhodou, že se zde můžete ubytovat i v apartmánu, který má vlastní malou kuchyňku. Díky tomu se dá ušetřit i na jídle.

K mání jsou také pokoje hostel Praha, které jsou určeny pro ty méně náročné. Jedná se o účelně zařízené pokoje. Řešeny jsou buňkovým systémem – tj. dva sousední pokoje mají společné sociální zařízení. Cena takového pokoje se drží velmi nízko, zaplatíte pouze 260 Kč za noc. A právě díky atraktivní ceně je o ubytování v Rezidenci velký zájem. Pokud se pro výlet rozhodnete, jako první si zarezervujte termín, uděláte to snadno během několik minut. Rezervační formulář najdete na www.rezidencetopolova.cz.

Tipy na místa – nákupy, památky i mystika

A kam vyrazit za nákupy? Mezi největší a nejpříjemnější místa, kde si užijete nákupy, patří OC Černý most. V jeho blízkosti je i Ikea, takže počítejte s tím, že zde strávíte klidně i půl dne. Z dalších center doporučujeme Palladium, nákupní galerii Myslbek a Arkády Pankrác. Celkově mají několik tisíc obchodů, vaše peněženka se má na co těšit.

Tužíte se vydat i na cestu po památkách a láká vás mystika? Udělejte si výlet na Vyšehrad. Pevnost na skále nad pravým břehem řeky Vltavy má své mystické kouzlo hlavně díky Ďáblovým kamenům (více o nich zde). Navštívit tady můžete i Slavín – hřbitov, kde jsou pochovány slavné osobnosti českého národa. A po výletování určitě přijde vhod relaxace. Navštivte Aquapalace Praha, kde mají krásný saunový svět!
Musíte si přečíst