Domů Móda Svatební župan jako poděkování družičkám

Svatební župan jako poděkování družičkám

Tak a je to tady. Váš Den D se konečně blíží. Jak to tak ale bývá, místo užívání si pocitu, že už brzy budete místo přítelkyně manželkou, vaši hlavu tíží spousta starostí. Oznámení, výzdoba, hostina, šaty, družičky. Kdo vám za ně půjde a jak jim za tuto službu poděkujete?

Družičky jsou tady nejen od toho, aby tvořily váš roztomilý doprovod. Během svatebního dne vám budou také oporou, pomohou s oblékáním šatů i všemožnými přípravami. Dost často se družičky podílí už na prvotním chystání dlouhé týdny před oním významným dnem. Pomáhají s výběrem šatů, domlouvají svatební dorty Brno, snaží se ulevit nastávajícím novomanželům od starostí. Rozhodně by jim za to mělo náležet nějaké poděkování.

Družičky jsou speciálními hosty

Že nosí hosté svatební dary, je naprosto běžné. Dost často to ale funguje také naopak. I hosté bývají obdarovaní nějakou drobností, třeba jen pírkem do klopy, něčím, co jim připomene den, který s vámi prožili. Družičky si však zaslouží něco více. Nebylo by hezké jim pořídit například sladěné dámské župánky? A jeden by neměl chybět ani pro nevěstu!

Luxusní župan užije každá žena

Pokud chcete župan darovat, neměl by být obyčejný. Přesně proto se pod českou handmade značkou Shine&Shine prodává přímo kolekce svatebních županů. Jsou vyrobené z kvalitních materiálů, dostupné v mnoha odstínech a zdobí je nápisy z broušených kamínků na zádech. Můžete tam nechat napsat jen prosté „Družička“, nebo vymyslet něco vlastního originálního. Pokud se chystáte nakoupit více županů pro všechny družičky, vhod by mohla přijít i možnost umístit monogram, ať si je nespletou.

Saténový župan si najde mnoho využití. Některá družička jej možná bude nosit doma po sprše, další jej oblékne v létě na plavky. A jak využijete ten svůj? Určitě si nezapomeňte objednat i jeden pro sebe – třeba bílý s nápisem „Bride“.

 

Musíte si přečíst