Domů Volný čas Smějte se společně! Podělte se s přáteli o ty nejlepší vtipy!

Smějte se společně! Podělte se s přáteli o ty nejlepší vtipy!

Rádi se smějete? Chcete oslnit společnost dobrým vtipem a zazářit? Pokud jste bavič od přírody, vymyslet šprým pro vás jistě nebude těžké. Ale i vám může občas dojít zásoba. Jste-li v koncích, navštivte web plný žertů. Tady vám zábava rozhodně chybět nebude.

Repertoár toho nejlepšího

Pokud hledáte ty opravdu nejlepší vtipy, na webu Vtipy.net je rozhodně najdete. Tyto stránky fungují již od roku 2004 a od té doby pobavily již mnoho lidí. Přidejte se k nim a svalte se smíchem pod stůl. Každý den zde najdete novou dávku neotřelých vtípků, které vás zaručeně rozesmějí.

Sdílejte, hodnoťte a bavte se

U každého šprýmu navíc najdete také hodnocení. Podle něj poznáte jeho oblíbenost a popularitu. Sami potom můžete dát „like“ a vtip sdílet na facebooku. Dáte tak svým přátelům vědět, čemu se zrovna smějete.

Pokud jen tak brouzdáte po internetu a chcete se taky pobavit, zavítejte na Vtipny.net a nechte si zobrazit náhodný šprým, který můžete následně oznámkovat. Takhle se nejen pořádně nasmějete, ale pomůžete tak portálu roztřídit vtípky do nejrůznějších kategorií. Nově příchozím potom stačí pouze vybrat kategorii nejlepší vtipy.

A co všechno vás na stránkách Vtipy.net čeká? Mnoho kategorií, díky kterým si snadněji vyberete to, co vás zajímá. Je zde pro vás připraveno tolik zábavy, že bude těžké odejít. V menu si můžete vybrat z 27 různých kategorií a dvou dalších kategorií, ve kterých najdete ty nejlepší žerty a zábavná hodnocení.

Máte rádi vtipy o policistech? Nebo raději volíte černý humor? Zde najdete přes 5000 těch nejlepších žertů rozdělených podle témat do vlastních kategorií. Ať už hledáte vtipy o blondýnkách, protože chcete poškádlit kamarádku, nebo o doktorech, v nabízených kategoriích si jistě vyberete.

Oslňte přátele na párty nebo v soukromé společnosti pořádnou dávkou zábavy. Buďte v obraze a bavte vaše okolí!

Musíte si přečíst