Domů Móda Skvělý tip na dárek: Dřevěné hodinky

Skvělý tip na dárek: Dřevěné hodinky

 

Někdy je opravdu těžké, vybrat blízkým dárek, který potěší. Jestli tápete, máme pro vás jeden skvělý tip na netradiční dárek, kterým určitě zabodujete.

Nebudeme vás napínat, tím skvělým tipem jsou dřevěné hodinky. Hodinky jsou samy o sobě moc hezkým dárkem. Jde o praktickou věc, obdarovaný na vás bude často myslet, když je bude nosit na ruce. Ty obyčejné jsou ale dost neoriginální.

Proč koupit zrovna hodinky ze dřeva?

Mrkněte do e-shopu DreveneHodinky.eu a hned pochopíte. Hodinky ze dřeva zaujmou už na první pohled. Vypadají elegantně a ve srovnání s hodinkami z jiných materiálů mají jednu nespornou výhodu – jsou velmi lehké. Každé z nich váží jen několik málo desítek gramů, na ruce je tedy téměř neucítíte.

Koho jimi obdarovat?

Hodinky nosí všichni, ženy i muži, děti i dospělí. Můžete jimi obdarovat partnera, bratra, sestru nebo někoho z rodičů. Jen si dejte pozor, zda daná osoba není z těch, kteří hodinky odmítají a raději se dívají na čas na mobil. Na druhou stranu možná by jim právě dřevěný model změnil pohled na věc.

Jaký model dřevěných hodinek vybrat?

To je jen na vás. Zvažte, co preferuje obdarovaný. Považujete-li ho spíše za sportovní typ, pořiďte třeba digitální dřevěné hodinky.

Zajímavým tipem mohou být i sety pro páry. Tím máte vyřešené dárky pro oba rodiče najednou. Ostatně porozhlédněte se na vlastní pěst, značka Bobo Bird má totiž opravdu mnoho nevšedně krásných modelů, ať už upřednostníte analogové, digitální či ciferník bez čísel. Nezapomeňte si k nim objednat také elegantní dárkové pouzdro ze dřeva, nebudete muset řešit zabalení.

 

Musíte si přečíst