Domů Ostatní Servis a údržba jízdních kol

Servis a údržba jízdních kol
V Praze 10 se nachází jedna naprosto multifunkční prodejna a servis v jednom. No jen čtěte dále a jistě mi dáte za pravdu. Přijdete-li v zimě, můžete si zde zakoupit/seřídit/zapůjčit sjezdové lyže i běžky i snowboardy a veškeré k tomu patřící příslušenství. Včetně thermo oblečení. I ohřívačů do bot. Jelikož nám ale zima zrovna končí, pojďme se raději podrobněji podívat, co nám Dawe-sport nabízí v ročních obdobích beze sněhu. V těch se to zde hemží jízdními koly! Přijďte sem v případě, že máte jakýkoliv problém s vaším bicyklem. Anebo pokud třeba žádný nemáte. Ovšem aby toho nebylo málo – nejen, že si zde můžete zakoupit jízdní kolo, vy si jej můžete nechat i na přání sestavit z vámi vybraných součástek! Zkrátka prolistujete katalog, vyberete si vám sympatický rám, řídítka, sedátko a další věci, a za pár dní máte bezpečné, kvalitní kolo sestaveno! Servisem i prodejem jízdních kol v Praze se zabýváme již nějaký ten pátek, nám důvěřovat můžete.

Kdyby vám to však stále bylo málo, přihazuji ještě jednu dozajista cennou informaci navíc. Máte aktivní rodiče, kteří však díky pokročilejšímu věku již samozřejmě nevykazují takovou fyzickou aktivitu, jakou před pár lety zvládali s lehkostí a bravurností? Pořiďte jim elektro kolo! Pokud vždy holdovali pohledu na svět ze sedla jízdního kola, tuto vychytávku už jen ocení. Jak již název může indikovat, jedná se o kolo, který má oproti tomu běžnému navíc jakýsi elektrický motorek. Pokud vám došly síly, nemusíte slézat z kola a tlačit jej před sebou. Zkrátka zapnete motorek a kopec zdoláte s takovouto pomocí. Navíc, elektro kola jsou nabízeny jak pro městské, tak i horské a trekingové účely. A proč zde vlastně zmiňujeme tato elektro kola? No přece proto, že i ony tvoří v našem sortimentu nezaměnitelnou a velmi oblíbenou složku! Nejlepší servis kol Praha 10 u Dawe-sport – a to samozřejmě i těch elektrických.
Pokud vás tyto informace zaujaly, avšak nestačí vám k dotvoření kompletního obrazu o této společnosti, navštivte jejich vlastní webové stránky, kde tuto možnost mít budete. Stačí naťukat http://www.dawe-sport.cz a otevřou se vám brány do světa jízdních kol a jejich správné údržby.
Musíte si přečíst