Domů Krása a kosmetika S tím co nám nadělila příroda nejsme vždy spokojené

S tím co nám nadělila příroda nejsme vždy spokojené
Pod tlakem okolí jsme všechny a můžeme se tak proměnit až na fanatičky vlastního vzhledu. Z médií se na nás neustále usmívá trochu pokřivený ideál krásy. Ale zejména mladou mysl to může vést k přesvědčení, že je to zcela normální.

Každá z nás tak už držela dietu, nebo kupovala drahou kosmetiku v naději, že pomůže vyřešit nedostatky pleti. O frázích, že právě naše jedinečnost nás dělá krásné sice slyšíme, ale stále se v naší hlavě potýkáme s myšlenkou na naše nedostatky. Nemůžeme být všechny dokonalé, navíc si musíme uvědomit, že ty modelky nejsou z velké části ani dospělé, a tak se s nimi prostě nemůžeme srovnávat. Filmové hvězdy po 50-tce či 60-tce, také nevypadají tak úchvatně jen díky pilates, či józe. Ruku k dílu určitě přiložil i plastický chirurg, a to zpravidla ne jednou.

Podobné zásahy si většina z nás nemůže a ani nechce dovolit, a tak je dobré pokud se se svým vzhledem smíříte. Při pomyšlení na bolest a potřebnou dobu regenerace Vám to možná půjde o něco snadněji.

Pokud však trpíte vážným nedostatkem, nad který se nemůžete povznést i díky poznámkám okolí, uvažujte nad alternativou, operace by měla být poslední volbou. Upřednostněte raději lékařskou kosmetiku. Spolehlivou pomoc najdete i v Bratislavě. Zde Vás nezbaví jen nechtěných chloupků, ale i nadměrného pocení a aplikují také botox. Všechny potřebné informace najdete i na cosmed.sk. Pokud Vás trápí spíše to více viditelné a přemýšlíte nad zvětšením rtů, klidně se i s tímto požadavkem obraťte na odborníky. Rádi Vám vyhoví, abyste se ve svém těle cítili opravdu dobře.
Musíte si přečíst