Domů Domácnost Interiéry Rozzařte svůj byt skvělými jarními barvami

Rozzařte svůj byt skvělými jarními barvami
Jaro tu bude cobydup a tak bychom si měli rozzářit jarně i naší domácnost. Zapomeňte na bílou a šedou a dopřejte si ve svém bytě barvy veselé. Jaro je příjemným obdobím, které na nás dýchne atmosférou tepla a teplot nad nulou. Stejně tak, jako oblečení ladíme do pestrobarevných vzorů a kytkatých motivů, tak i svou domácnost bychom tak měly vyladit. Nemusíte kvůli tomu vyhazovat starý nábytek a nakupovat nový. Stačí, když si koupíte pár jarních dekorací a váš domov bude jako vyměněný. Jak na to? Pokud můžu doporučit, hledejte inspiraci pro jarní dekoraci v obchodech jako Je Kik, Obi, Baumax anebo ve velkých zahradních centrech, kde toho najdete skutečně mnoho.

V těchto obchodech se také můžete inspirovat. Těžko vám zde vypíšu věci, které se pak budete snažit sehnat po všech čertech, jen abyste měli vaši domácnost in. Nejlepší je skutečně navštívit tyto obchody a v nich si vybrat dekorace. Zcela jistě toho není málo a tak problémy s tím, že byste nic nevybrali, nejspíše mít nebudete. Kik bych doporučila navštívit jako první, protože tam seženete opravdu krásné věci a navíc za velmi příznivé ceny, proto bych začala nákupem jarních dekorací zde a pokud se stane, že zde neseženete konkrétně to, co hledáte, pak bych pokračovala v dalším shánění jinde.

Pokud chcete mít za okny jarní květiny, tak sáhněte po primulích, narcisech, nebo i maceškách. Máte-li doma macešky, po odkvětu z nich vyberte semínka a další rok, si je klidně můžete vypěstovat doma sama, právě z těchto semínek. Semínka se seberou z odkvetlého květu. Já si je třeba schovávám do Kinder vajíček a popíšu si je, abych věděla, jaké barvy květin z nich mohu vypěstovat další rok. To samé můžete udělat. i pokud vám macešky uhynou. Schovejte si semínka a macešky si klidně vysaďte znovu. Není vůbec těžké tyto květiny doma vypěstovat. Vyrostou vám celkem rychle.
Musíte si přečíst