Domů Sex a vztahy Překvapte svatebčany vašim osobitým svatebním webem

Překvapte svatebčany vašim osobitým svatebním webem

Jestliže vás nebo vaše nejbližší čeká svatební den, můžete k jeho přehlednosti a usnadnění si mnoha zařizování použít svatební web. Je jednoduchý, přehledný, přesto naprosto dokonalý a nápomocný jak pro samotné budoucí novomanžele, tak pro svatebčany, kteří mnohdy tápou jak v tipech na svatební dary, tak v tom, co se bude celý svatební den dít.

Ukažte přátelům a rodině svou společnou cestu

Jako skvělý začátek může být to, že na svatební web umístíte fotografie z akcí, dovolených, běžných životních situací, které jste společně prožili. Doplníte je povídáním o tom, jak jste se poznali, co jste spolu třeba poprvé vyzkoušeli, kde jste se podívali, jaké průšvihy jste řešili… a co vás dovedlo k tomu, že se chcete vzít. Svatebčany tím vším určitě potěšíte a vykouzlíte všem úsměv na tváři, možná je i dojmete.

Podstatné informace na jednom místě

Svatební web jsou vlastně jednoduché webové stránky, na kterých všichni zúčastnění najdou vše potřebné ke svatebnímu dni. Nebude chybět den a místo konání svatby, dobré je zveřejnit i harmonogram dne, aby všichni věděli, co vás i je ve kterou část dne čeká. Praktické je hosty informovat i o tom, co byste si přáli dostat jako svatební dary. Nestane se vám tak, že dostanete stejnou věc víckrát. Jednoduše si každý vybere z vašeho seznamu to, co vám bude chtít věnovat a ostatní budou vidět, že už je daná věc rezervovaná.

Pomůže vám šablona

Jestliže nemáte ponětí, co vše by mohlo na svatebním webu být, nebojte se, společnosti, které takovéto weby nabízí mají šablonu, kterou se můžete řídit. A pokud vás napadne cokoli, co budete chtít na web doplnit, nebo co na něm naopak ze šablony nechcete, na všem se dá dohodnout.

Neváhejte a investujte do svatebního webu. Nejde o přehnanou částku. Za přehlednost vašeho velkého společného dne, hezkou podívanou a „počtenou“, kterou zajistíte fotografiemi a svými řádky a krásnou nevšední vzpomínku investované peníze určitě stojí.

 

Musíte si přečíst