Domů Volný čas Pražské hotely nabídnou vynikající zázemí nejen mladým párům

Pražské hotely nabídnou vynikající zázemí nejen mladým párům
Chystáte se do Prahy na dovolenou? Okouzlilo vás naše hlavní město natolik, že tu chcete strávit pár příjemných dnů? Nebo cestujete nikoliv kvůli odpočinku a zábavě, ale posílá vás sem pracovně šéf? V každém případě, ubytovací kapacity metropole jsou výborné, a pokud jde o komfort, odpovídá standardům evropských velkoměst. Sečteno a podtrženo, budete se tu mít jako v bavlnce, jen si včas zarezervovat nocleh.

Vzdálenost do centra je často rozhodující

Podle čeho si většina lidí vybírá hotely v Praze? Je to nejen jejich pověst, ale také řada dalších věcí. Reference jsou pozitivní, ale do centra vede poměrně komplikovaná cesta, metro není právě blízko, tramvaje jsou pomalé. Pak se přikloní řada původních zájemců k jiné nabídce.

Pokud ale je hotel strategicky umístěn, poptávka rázem stoupne, to je samozřejmě jisté! Když se k tomu přidají pestré doplňkové služby a možnost parkování v prostorných podzemních garážích, je o vše postaráno doslova od A do Z. Není pak důvod o podobné nabídce nepřemýšlet…

Perfektní zázemí nejen pro firemní jednání

Moderní, splňující všechny očekávatelné standardy. Milý personál, prostorné pokoje, zkrátka a dobře zázemí, jak má být. Hotel v centru Prahy, z nějž to bude nedaleko na Florenc, Holešovice, ale třeba i Staré Město, si zaslouží pozornost. Využijí jej nejen mladé páry pro své romantické líbánky, ale také firmy, které chtějí udělat dojem na zahraniční klientelu.

Pokud jsou zapotřebí větší prostory, stačí si je pouze rezervovat. Pronájem sálu v Praze je možný obratem, v reprezentativních prostorách se může odehrávat téměř jakákoliv konference. Kapacita až 400 osob, tři prostorné sály a samozřejmě i nutné vybavení včetně tlumočníků, perfektního ozvučení, rychlého bezdrátového internetu a třeba i rautu.
Musíte si přečíst