Domů Ostatní Pravidla sexu na jednu noc

Pravidla sexu na jednu noc
Sex na jednu noc se většinou může stát na nějakém večírku, nebo diskotéce a z pravidla při vstupu na tuto akci nečekáme, že k něčemu takovému vůbec dojde. Alkohol z nás ale strhne zábrany, a tak pokud dochází k sexu na jednu noc, může za to ve většině případů právě alkohol.

Možná na sobě nemáte erotické prádlo a nejste dohladka oholena, ale kvůli tomu si přeci nenecháte pokazit krásné chvilky, se kterými jste dopředu vůbec nepočítala. Při sexu na jednu noc nemusíte řešit to, jestli je to muž chytrý, nebo hloupý, protože s ním stejně nebudete a nemusí vás až tak zajímat ani jeho konto.

Zaměřte se tedy spíše na to, jak vypadá, jak se pohybuje, jak tančí a podle toho si jej vyberte. Nedávejte do takovéhoto úlety žádné city. Pro jistotu si neberte ani jeho telefonní číslo a ani žádný jiný kontakt, který by vás mohl třeba nutit k tomu, abyste se dotyčnému znova ozvala. Bylo to jednou a víckrát jej proto nevyhledávejte.

Jakým lidem se při sexu na jednu noc vyhnout? Dejte si velký pozor na kolegy, rodinné známé a vaše ex partnery. Oni by vás mohli totiž opět chtít do postele dostat, protože jsou vám svým způsobem na blízku.

Obzvláště pak u kolegy nemusí být jednoduché, vymanit se z jeho pout. Budete jej totiž muset v práci vídat každý den a budete čelit jeho narážkám. Kolegu tedy raději nebrat. Pokud se budete rozhodovat, jestli si sexu půjdete užít k vám, nebo k němu, raději jeďte k němu. Můžete odtud kdykoliv odejít, ale z vašeho bytu se pak milenec na jednu noc může dostávat špatně.

Jestli to celé chcete mít čistě ve vaší režii, tak to nechte na vás a nechte si únikovou cestičku pryč. Proč je sex na jednu noc lákavý? Protože víte, že toho člověka již nejspíš nikdy více neuvidíte a tak se nebudete stydět a odvážete se mnohem více, než s partnerem, kterého máte doma.
Musíte si přečíst