Prášky na hubnutí

Princip prášků na hubnutí – jak to funguje?

Prášky na hubnutí vynikají svým složením, které zahrnuje všechny nezbytné látky na snížení tělesné hmotnosti a zlepšení spalování tuků. Princip prášků na hubnutí je založen na zvýšení spalování kalorií, které jsou zodpovědné za tukové polštáře na vašem těle. Prostřednictvím spalování kalorií začne váš organismus spalovat tuky a to způsobí snížení tělesné váhy. Výhodou je, že díky práškem na hubnutí neztrácíte svalovou hmotu ale spalujete jen tuky. Účinky prášků je možné zvyšovat ve spojení se správným jídelníčkem a pohybem.

Na základě čeho si mám vybrat ten správný prášek na hubnutí?

Nejdůležitějším aspektem při výběru správného prášku na hubnutí je složení nabízeného produktu. Nabízený produkt by měl být složen jen z přírodních látek. Dalšími důležitými aspekty jsou lékařské certifikáty a atestace v rámci EU, na základě kterých zjistíte, zda je produkt nezávadný a obsahuje adekvátní množství účinných látek. Neméně podstatný je i samostatný poměr účinných složek. Jednotlivé látky musí být v rovnováze, aby jejich tělo dokázalo zpracovat a díky tomu zajistit očekávaný výsledek.

Co vám doporučujeme?

Adropharmia SLIM

Doplněk stravy, přípravek na hubnutí bez lékařského předpisu.

Pro koho je produkt určen:

Produkt je určen všem, kteří chtějí zhubnout s pomocí unikátního přípravku. Vyzkoušejte unikátní přípravek a ušetřete tak spoustu času a peněz testováním jiných dražších a neefektívnejších přípravků a diet. Zhubněte zdravě a bez jojo efektu. Andropharmia Slim je tou správnou volbou pro vaše zdraví. Díky Andropharmia Slim se budete lépe cítit a váš vzhled bude atraktivnější.

Informace o přípravku:
  • Přípravek má přírodní složení s vysokou koncentrací účinných látek (Caralluma, Chaluha bublinatá …).
  • Účinné látky zrychluje metabolismus – podporují hubnutí
  • Přípravek má lékařskou atestaci vrámci EU, přípravek se bude prodávat iv lékárnách.
  • Balení obsahuje 30 kapslí
  • Doporučené dávkování: 2 x denně 1 kapsle

Zkušenosti s přípravkem:

Katka: Za měsíc jsem zhubla 4 kg. Andropharmia Slim skutečně pomáhá. Cítím se živější a lehčí. Jsem zvědavá na další výsledky …

Tomáš: Andropharmia Slim mi doporučil známý, nevěřil jsem, že to může fungovat. Za 12 dní jsem zhubl 2 kg bez omezení jídelníčku a zvýšení fyzické aktivity.

Zuzana: Dosud jsem nezkoušela žádné prášky na hubnutí. Andropharmia Slim byl první přípravek, který jsem vyzkoušela a pomohl mi zhubnout. Mohu ho jen a jen doporučit ..

Cena: 729 KČ

 Koupit Andropharmia Slim

Další zajímavé informace:

Jako výrobek skladovat?

Přípravek nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uskladněte při teplotě 20-25 stupňů. V případě jakéhokoliv poškození přípravek nepoužívejte.

Kdy se projeví účinky Andropharmia Slim?

Úkolem Andrpharmia Slim je zrychlení metabolismu za účelem efektivního spalování kalorií. Proces nastává po užití přípravku. Samozřejmě výsledek se nedostaví během prvních pár dní. Efektivitu přípravku můžete zvýšit zvýšením tělesné zátěže a přizpůsobením jídelníčku.

Upozornění:

Andropharmia Slim nepoužívejte jako náhradu pevné stravy. Je to jen doplněk stravy určený na hubnutí. V žádném případně nepřekračujte denní dávkování a užívání konzultujte s vaším lékařem. Přípravek není vhodný pro osoby mladší jak 18 let, těhotné a kojící ženy.

Máte zájem dozvědět se více o Andropharmia Slim nebo máte zájem si přípravek koupit? Neváhejte a navštivte mateřský eshop (klikni).

Množstevní akce:

Andropharmia.cz připravila akci. Nabízí 4 přípravky za cenu tří. 4 balení jen za 2188 KČ.

 

Koupit Andropharmia Slim 3 + 1 zdarma